Skip to content

У Дніпрі благодійний фонд у співпраці з мерією міста передав захисникам найсучасніші РЕБи

У Дніпрі благодійний фонд у співпраці з мерією міста передав захисникам найсучасніші РЕБи

Благодійний фонд “Синергія Д”, у партнерстві з міською радою, передав військовим шість новітніх засобів радіоелектронної боротьби «Квертус». Загальна вартість техніки становить 2,4 млн грн, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Засновниця благодійного фонду «Синергія Д», докторка медичних наук, професорка, заслужена лікарка України та голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв’язків ДМР Євгенія Дитятковська, зазначила, що країна зараз переживає важкі часи, особливо сьогодні, коли ворожі ракети вражають житлові будинки, пологові будинки та лікарні, спричиняючи загибель цивільних. Вона підкреслила важливість підтримки військових, які допомагають витримати цей важкий іспит, і висловила вдячність за їхні зусилля.

«Ми закупили і передали на фронт РЕБи, які блокуватимуть ворожі безпілотні літальні апарати. Вони зроблені вітчизняними виробниками, легкі у використанні, а головне – ефективні. Ці РЕБи можна використовувати як в окопі, так і встановлювати на техніку. Продовжуватимемо і надалі у співпраці з міськрадою допомагати нашим захисникам, наближаючи таку бажану перемогу!», – сказала вона.

У Дніпрі благодійний фонд у співпраці з мерією міста передав захисникам найсучасніші РЕБи

Натомість секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара повідомив, що сучасні системи радіоелектронної боротьби “Квертус” будуть використовуватися для подавлення засобів ураження, що загрожують місту.

 «Ці сучасні РЕБи «Квертус» подавлятимуть засоби ураження, які летять на нас. Місто вже закуповувало і передавало захисникам такі системи. Їх ніколи не буває забагато. Тому вдячні благодійному фонду «Синергія Д», що долучився до такої допомоги для захисту нашого неба, громадян від прильотів. Міська рада тісно спілкується із силам оборони. Виробили спільну концепцію щодо того, яка саме техніка сьогодні вкрай потрібна військовим, аби посилити їхні можливості», – каже  Олександр Санжара.

У Дніпрі благодійний фонд у співпраці з мерією міста передав захисникам найсучасніші РЕБи

«Вдячні за таку допомогу. За останні два роки стільки вже змінилося поколінь дронів. Тому щоразу, коли нам передають засоби боротьби з дронами, це свідчить про те, що ми не стоїмо на місці, а рухаємося вперед. Наш ворог, на жаль, теж розвивається, і нам треба нищити їхні атакуючі безпілотні апарати. Отримані РЕБи дозволяють боротися з більш потужними дронами на більшій відстані – вони спотворюють сигнал, який передається супутником, і БПЛа не бачить, куди потрібно летіти», — підкреслив офіцер служби зв’язків із громадськістю оперативного командування «Схід», майор  Ігор Кочергін.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпро – Силам оборони: ще 5 новеньких повнопривідних пікапів поїхали на фронт.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: