Skip to content

У Дніпропетровській області на базі медичних закладів запрацювали сучасні кол-центри

У Дніпропетровській області на базі медичних закладів запрацювали сучасні кол-центри

Мешканці Солонянської та Петриківської громад тепер мають покращений доступ до медичної допомоги завдяки новим сучасним кол-центрам, які відкрились на базі місцевих лікарень. Замість застарілих реєстратур, жителі тепер можуть скористатися зручними приймальними та кол-центрами, – пише «Наше Місто».

Завдяки фінансовій допомозі уряду Німеччини у Солонянській та Петриківській громадах Дніпропетровщини відкрито сучасні кол-центри на базі місцевих лікарень. Ці кол-центри оснащені кваліфікованим персоналом та відділами сервісу й комунікації, що робить медичне обслуговування більш доступним та зручним для понад 50 000 жителів цих громад.

За даними статистики, 70-95% пацієнтів користуються саме віддаленим записом на прийом. Запуск кол-центру на базі лікарні — це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до всіх лікарняних послуг, а відтак — й одужання. Кол-центр працює за принципом «Дзвінок до нас — перший крок до здоров’я пацієнта».

Окрема увага приділяється навчанню персоналу кол-центру. Серед головних завдань — сприяння підвищенню загальної обізнаності пацієнтів щодо отримання медичних послуг за Програмою медичних гарантій, що регулярно розширюється.

За словами Юлії Пожарської з КНП «Солонянський ЦПМСД», створення медичного кол-центру є важливим кроком для покращення інфраструктури, яка обслуговує лікарів та пацієнтів, та наближення якісних медичних послуг до населення.

«Ми вдячні проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України/ EU4ResilientRegions» і уряду Німеччини за допомогу, яка допоможе підвищити якість медичних послуг для жителів Петріківської громади, включаючи ВПО та жителів району», додає Сергій Боднар, директор КНП  «Петриківська центральна лікарня».

Офіційне відкриття кол-центру відбулось у рамках проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», який спрямований на відновлення і покращення сервісів та комунікації в медичних закладах. 

Довідка:

Контактні дані кол-центру та вся оновлена інформація вже у відкритому доступі.

Для мешканців Петриківської громади:

 • 068-191-99-11 — для запису на обстеження та до вузькопрофільних спеціалістів.

Для мешканців Солонянської громади:

 • 067-583-90-01 — для запису до сімейного лікаря та отримання первинної медичної допомоги;  
 • 067-583-90-02 — для запису на обстеження та до вузькопрофільних спеціалістів.

Звернувшись до кол-центру, можна вирішити багато питань: 

 • дізнатися графік роботи всіх лікарів закладу; 
 • отримати інформацію про онлайн-запис до вузького спеціаліста; 
 • інформацію про те, де й в який час можна здати аналізи та якнайшвидше пройти всі необхідні обстеження; 
 • інформацію для пацієнта про підготовку перед проходженням УЗД, фібро- й гастроскопії; 
 • інформацію про безплатні послуги та ліки за програмою медичних гарантій; 
 • перелік документів для отримання довідок; 
 • адреси й номери телефонів поліклініки та відділень; 
 • інформацію щодо наявності вакцини; 
 • інформацію про взаємозамінних лікарів; 
 • будь-який дзвінок, навіть «Мені просто запитати», не залишиться поза увагою.  

Попередні кол-центри відкрились у Баштанській та Доманівській громадах на Миколаївщині, Роздільнянській громаді на Одещині, Ніжинській та Бахмацькій громадах на Чернігівщині, Шосткінській громаді на Сумщині. Зміни впроваджуються у межах проєкту «Вдосконалення системи обслуговування та комунікаційної стратегії медичних закладів у п’яти областях України» в партнерстві між БО «100% Життя» і Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини в  рамках проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions».

Фото: «Наше Місто».

Нагадаємо, раніше ми писали: Протези для української приватизації: чому і навіщо продають державний протезний завод у Дніпрі.

Читайте також: Чому Фонд держмайна продає протезне підприємство у Дніпрі.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: