Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Створення ОСББ у Дніпрі: як влада допомагає будинкам бути ефективними

Створення ОСББ у Дніпрі: як влада допомагає будинкам бути ефективними

У сучасних умовах житлових відносин в Україні, створення та підтримка ОСББ є важливим інструментом для ефективного управління та обслуговування житлових будинків. У Дніпрі влада активно сприяє створенню та розвитку, пропонуючи різні програми підтримки, пише «Наше місто».

Давайте розглянемо два приклади будинків, де функціонує ОСББ: будинок на вулиці Січових стрільців та житловому масиві Перемога.

Будинок на Січових стрільців, є одним з прикладів того, як програми співфінансування можуть допомогти у вирішенні нагальних питань житлових будинків. За підтримки міської влади Дніпра, мешканці цього будинку взяли участь у програмі співфінансування, що дозволило встановити генератори.

«Генератор ми придбали за програмою співфінансування. 25% заплатили ми, а решту – місто. Генератор нашому будинку дуже необхідний. За відсутності електрики він забезпечує роботу котельні протягом 3-5 годин. Якби його не було, за “-10 “ градусів будинок міг би повністю замерзнути», – Владислав Мірошниченко, голова ОСББ “Добробут”.

Та ще одним важливим пунктом було оновлення електрощитової: модернізація щитової сприяє зменшенню споживання електроенергії та підвищенню енергоефективності будинку.

Інший приклад успішного функціонування ОСББ можна побачити на житловому масиві Перемога. Будинок “Свічка” створив ОСББ у 2016 році та з того часу почав самостійно вирішувати свої проблеми.

ОСББ “Свічка” має власну команду, яка займається обслуговуванням будинку та вирішенням аварійних ситуацій. За рахунок внесків мешканців та ефективного управління, будинок підтримує належний стан інфраструктури та комунікацій.

Обидва підходи мають свої переваги, і вибір залежить від конкретних потреб та можливостей мешканців. Важливо, що влада Дніпра активно підтримує ініціативи зі створення та розвитку ОСББ, сприяючи покращенню якості життя у багатоквартирних будинках міста.

Раніше ми писали, як керувати власним будинком: можливості для ОСББ у Дніпрі та в Україні.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: