Skip to content

У Дніпрі встановлюють колесовідбійний брус, улаштовують дорожні знаки та наносять розмітку

У Дніпрі встановлюють колесовідбійний брус, улаштовують дорожні знаки та наносять розмітку

На аварійно-небезпечній правобережній розв’язці Кайдацького мосту триває монтаж 1 700 метрів колесовідбійного бруса. Цей захід покликаний суттєво підвищити безпеку дорожнього руху та запобігти численним ДТП, які траплялися на цій ділянці. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Завдяки встановленню брусу, ризик «вильоту» автівок з відкосів мосту буде зведено до мінімуму.

Начальниця відділу комунального господарства департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Марина Полякова, повідомила, що роботи, які розпочалися 18 червня, вже виконані більше ніж наполовину. Весь монтаж планується завершити до 5 липня. Встановлення такого брусу в місті розпочалося ще у 2019 році. Сьогодні на понад 20 вулицях Дніпра, де встановлений цей брус, аварії з лобовим зіткненням стали неможливими.

«Загалом з 2019 року вже встановлено близько 30 км колесовідбійного бруса (одностороннього та розділового двостороннього) на всіх головних артеріях міста: вул. Сонячна Набережна, вул. Набережна Перемоги, вул. Набережна Заводська, просп. Слобожанський, просп. Д. Яворницького, просп. Науки тощо», – каже Марина Полякова.

Головна спеціалістка відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Валерія Лукомець зазначила, що колесовідбійний брус європейського зразка є одним з найкращих у Європі.

«Він отримує високі оцінки щодо безпечності вже упродовж кількох років. Його щорічно за допомогою краш-тесту перевіряє найбільша громадська організація автомобілістів Німеччини. Сам брус зроблений із оцинкованого матеріалу, який має мікротріщини. Завдяки їм, якщо автомобіль влітає в брус, сила удару  розподіляється по самому брусу. А відтак – це унеможливлює виліт на зустрічну смугу. Словом, увесь удар брус бере на себе. Палі, на які кріпиться брус, глибо вбивають у землю», — підкреслила Валерія Лукомець.

А на вул. Ніла Армстронга (в районі ліцею № 28) нанесли дорожню розмітку та встановили відповідні знаки.

«Відновили дорожню розмітку на пішохідному переході. Позначили пристрої примусового зниження швидкості відповідною розміткою та встановили знаки. Такі роботи проводимо по всьому місту. Із запланованого на цей рік — нанесення майже 400 км дорожньої розмітки фарбою та близько 100 км пластиком. Близько половини вже зробили», — зазначив начальник виробничого відділу комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста»  Михайло Солярчин.

Фото: з відкритих джерел.

Місцева мешканка Тетяна Никанорівна схвалює такі роботи та каже, що вони важливі для безпеки містян.

«Звісно, дуже добре, що служби нанесли розмітку на пішохідному переході, встановили знаки. Це безпека. Тут постійно їздить багато машин, а навпроти школа. Раніше тут встановили «лежачі поліцейські». Молодці, що міські служби до робіт підходять комплексно».

Нагадаємо, раніше ми писали: Бруси-розділювачі, зручні зупинки, світлофори і розмітка: як у Дніпрі  дбають про безпеку на дорогах.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: