Skip to content

Є зміни у русі: як курсує громадський транспорт у Дніпрі 2 липня

Є зміни у русі: як курсує громадський транспорт у Дніпрі 2 липня

Сьогодні у Дніпрі, 2 липня, громадський транспорт працюватиме зі змінами. Вони повʼязані з виконанням ремонтів трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери, а також з ремонтом мережі зливової каналізації по вул. Князя Володимира Великого. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу.

2 липня 2024 року громадський транспорт працюватиме зі змінами:

  • тролейбуси №5 курсуватимуть від вул. Незалежності через просп. Олександра Поля, вул. Андрія Фабра та просп. Дмитра Яворницького до залізничного вокзалу по зупинках тролейбусів «Б». Далі — за своїм маршрутом;
  • трамваї №17 призупинять рух;
  • трамваї №5, №12 курсуватимуть до бульв. Батальйону Дніпро із заїздом на вул. Миколи Руденка;
  • трамваї №14 від Залізничного вокзалу курсуватимуть через вул. Степана Бандери – просп. Лесі Українки – вул. Володимира Антоновича та далі за своїм маршрутом. Буде введено тимчасову зупинку на вул. Степана Бандери для можливості пересадки пасажирів на інші маршрути електротранспорту;
  • автобуси №73 у напрямку залізничного вокзалу об’їжджатимуть за схемою просп. Лесі Українки – бульв. Батальйону Дніпро – вул. Володимира Антоновича – вул. Філософська – просп. Лесі Українки, далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – без змін;
  • автобуси №155 у напрямку залізничного вокзалу будуть рухатися за схемою вул. Степана Бандери – вул. Володимира Антоновича – бульв. Батальйону Дніпро – просп. Лесі Українки – вул. Степана Бандери, далі – за маршрутом. В зворотному напрямку – за звичним маршрутом.

Зміни повʼязані з виконанням ремонту трамвайної колії на перетині просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери.

Також, у звʼязку з виконанням робіт з ремонту мережі зливової каналізації по вул. Князя Володимира Великого:

  • автобуси №57А, №88 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ курсуватимуть в обʼїзд по вул. Європейській, вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха;
  • тролейбуси №7, №14, №17, №20 в напрямку вул. Королеви Єлизавети ІІ та вул. Європейської курсуватимуть в обʼїзд по вул. Січеславській Набережній, вул. Володимира Мономаха.

Окрім того, з 12:30 до 13:30 трамваї №1 та №5 працюватимуть зі змінами:

– трамваї №1 курсуватимуть за двома напрямками:

  • від Залізничного вокзалу до вул. Центральної;
  • від Залізничного вокзалу до вул. Архітектора Олега Петрова, без заїзду до Університету науки і технологій;

– трамваї №5 курсуватимуть до вул. Виконкомівської, без заїзду до Університету науки і технологій.

Зміни пов’язані з ремонтом зовнішнього освітлення по вул. Севастопольській.

Також у звʼязку з ремонтом трамвайного переїзду на перетині просп. Миру та Донецького шосе, з 9:00 до 17:00 трамваї №18 та №19 курсуватимуть до вул. Передової, без заїзду на ж/м Лівобережний-3.

Усі інші маршрути громадського транспорту працюватимуть у штатному режимі за розкладом робочого дня.

Загалом на маршрути електротранспорту вийде 210 одиниць рухомого складу. Також по місту працюватиме 92 автобусні маршрути з загальною кількістю 655 автобусів (з них 99 – великої місткості).

Розклад руху електротранспорту можна дізнатися на офіційному сайті КП «Дніпровський електротранспорт» або у Telegram-боті.

Нагадаємо, раніше ми писали: В Найсмачніший пломбір в Україні: яку марку обрати.

Фото: Валерій Кравченко.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: