Skip to content

ОФІЦІЙНО Дістає 18 поверху: у Дніпрі єдина на всю Україну пожежна драбина вперше виїхала на ліквідацію наслідків атаки  

Дістає 18 поверху: у Дніпрі єдина на всю Україну пожежна драбина вперше виїхала на ліквідацію наслідків атаки - Наше Місто

Дніпровська міська рада й далі підтримує рятувальні підрозділи, які самовіддано борються з наслідками російської агресії. Нещодавно місто передало ДСНС унікальну автодрабину, здатну дістатися 18 поверху, а також планує виділити 25 млн грн на придбання нового пожежного автомобіля, повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Унікальна автодрабина в дії

Автодрабина, виготовлена у Німеччині спеціально для Дніпра, має довжину 60 метрів. Вона стала першою в Україні, яку задіяли для ліквідації наслідків ракетного удару по житловому будинку 28 червня.

“Вона стояла там на чергуванні, але ми впорались поки без її допомоги. Цю автівку плануємо застосовувати не лише для ліквідації надзвичайних ситуацій, а й для гасіння пожеж”, – зазначив начальник пожежно-рятувальної частини Дніпра Олексій Зуй.

25 млн грн на нову пожежну машину

Окрім передачі автодрабини, Дніпровська міська рада планує виділити 25 млн грн на придбання нового пожежного автомобіля для ДСНС.

“Ми продовжуємо підтримувати наших рятувальників і незабаром буде виділена субвенція 25 млн грн на придбання автомобіля для роботи підрозділу ДСНС, який буде виїжджати на оперативні виклики”, – розповів заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради Дмитро Редька.

Зниження оперативної готовності через виклики на гасіння сухої трави

Начальник пожежно-рятувальної частини Дніпра Олексій Зуй закликав мешканців міста не спалювати суху траву, адже такі виклики значно знижують оперативну готовність до ліквідації наслідків ворожих обстрілів.

“З початку року у Дніпрі рятувальники здійснили 1 533 оперативні виїзди (не враховуючи хибні виклики). Напоготові 8 пожежних частин та 104 рятувальники. Виклики на гасіння сухої трави значно знижують оперативну готовність до викликів на прильоти. Тож вкотре звертаємось до мешканців не спалювати суху траву та не додавати нам роботи, особливо під час того, як ворог систематично тероризує місто”, – підкреслив Олексій Зуй.

Допомога Дніпра ДСНС

З початку повномасштабного вторгнення Дніпро активно допомагає підрозділам ДСНС. У 2023 році з міського бюджету як субвенцію виділено:

8-му Державному пожежно-рятувальному загону ДСНС – 1,38 млн грн для придбання пально-мастильних матеріалів;

Головному управлінню ДСНС – майже 3 млн грн. Їх спрямували на закупівлю водолазно-рятувального оснащення для рятувальної групи ДСНС, а саме для придбання 10 гідрокостюмів – 5 сухого та 5 мокрого типу. Також рятувальники отримали підводний дрон, двигуни для човнів та інше приладдя.

Дніпровська міська рада й надалі буде робити все можливе, щоб підтримати рятувальників, які щодня ризикують своїм життям, рятуючи людей та місто від наслідків російської агресії.

Читайте також: Дніпровський архітектор пропонує переймати досвід Ізраїля і будувати кімнати-бомбосховища у квартирах.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: