Skip to content

Митці з Дніпра створили унікальну світлову інсталяцію на острові неподалік Дубаю

Митці з Дніпра створили унікальну світлову інсталяцію на острові неподалік Дубаю

Дніпровська команда, співпрацюючи з арабським креативним агентством Nuevo Design, успішно розробила концепцію освітлення для популярного туристичного об’єкта Al Noor Island в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив головний світловий дизайнер і засновник компанії Expolight Микола Каблука, – пише “Наше Місто”.

Митець зазначив, що острів, який знаходиться неподалік від Дубаю, став місцем реалізації унікального проєкту. Каблука зауважує, що назва острова “Al Noor” перекладається з арабської як “світло”, тому світлові інсталяції мають особливе значення для цього місця.

Він зазначив, що комплекс Al Noor є місцем, де природа та технології гармонійно поєднуються, створюючи унікальний простір для відпочинку та розваг. Чарівні світлові доріжки та інтерактивні інсталяції перетворюють звичайну прогулянку на захоплюючу подорож.

Микола Каблука розповів, що їхня команда почала з детального вивчення ландшафтних і архітектурних особливостей острова. Вони розробляють концепції, які не лише освітлюють, але й взаємодіють з навколишнім середовищем, відтворюючи всю його красу. Для привертання уваги до острова вони використовують поєднання оптичних ефектів, алгоритмів керування світлом та систем механічного руху. Для цих цілей розробляються спеціальні кастомні скляні фільтри, враховується дистанція від каустичного лазера, що дає нескінченні можливості в заломленні світла, надихаючись світловими ефектами в природі.

Фото: фейсбук-сторінка Mykola Kabluka.

Він також зазначив, що всередині самого острова заплановано численні “Insta-фішки”:

  • Світлові тату, які керуються мобільним додатком.
  • “Кактусова Симфонія”, у якій сад кактусів немов “дихає” світлом під заспокійливі мелодії.
  • Магічні лісові створіння, які з’являються завдяки 3D мепінговим проєкціям на деревах.

“Приємно, що навіть у таких топових замовників, як шейхи та департамент культури і туризму в ОАЕ мають запит на Український креатив – продовжуємо показувати світу унікальність і творчість українського народу”, – підкреслив Каблука.

Нагадаємо, раніше митці з Дніпра запустили унікальну світлову інсталяцію «Душа» у Дніпрі з нагоди 110-річчя художнього музею.

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: