Skip to content

Сучасні світлодіодні світильники і нова повітряна лінія: у дворах у Дніпрі продовжують модернізу-вати зовнішнє освітлення

Сучасні світлодіодні світильники і нова повітряна лінія: у дворах у Дніпрі продовжують модернізу-вати зовнішнє освітлення

У Дніпрі продовжують модернізовувати зовнішнє освітлення, зокрема й у дворах багатоквартирних будинків. Нині роботи тривають по вул. Калиновій, 82, 82-А, 82-Б, вул. Галини Мазепи, 69-71. Тут цілком замінюють старі елементи мережі. Через їхнє пошкодження освітлення не усюди працювало. Демонтували 34 старі опори, повітряну лінію, світильники з натрієвою лампою, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«На заміну старих опор встановили нові. Окрім того, улаштували додатково ще 9 опор. Встановимо 54 оцинковані кронштейни. Таку ж кількість сучасних світлодіодних світильників, які більш енергоощадні за натрієві. Монтуємо близько 1,5 км нової повітряної лінії із самонесного ізольованого проводу (СІПу). Він ізольований, а відтак – і безпечний. Окрім того, він більш стійкий до різних погодних умов. На цій локації працює бригада з 12 осіб. Роботи плануємо закінчити вже цього тижня», — розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

Він також додав: «Роботи з утримання зовнішнього освітлення проводяться у різних районах міста. Через обмеження, пов’язані з економією електроенергії, нині зовнішнє освітлення у Дніпрі працює на 30 %».

Місцева мешканка Світлана схвалює проведення модернізації: «Молодці, що роблять зовнішнє освітлення. Це передусім безпека. Комфортно ввечері пересуватися. Останнім часом не всі світильники вже працювали, тож зараз нам все роблять. Вдячні!».

У Дніпрі з початку року відремонтували та модернізували зовнішнє освітлення на 145 об’єктах.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: