Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі відзначать 100-річчя видатного скульптора Вадима Сідура

28 червня виконується 100 років з дня народження нашого видатного земляка  – скульптора Вадима Сідура. У Дніпрі ця дата буде відзначена декількома цікавими подіями. Про це «Нашому місту» повідомив Володимир Маліков –  завідуючий Музею Вадима Сідура.

27 червня о 18.00, напередодні ювілею, у Музеї історії Дніпра (вул. Воскресенська, 14) відбудеться вечірня екскурсія «Між болем та любов’ю». Вона торкається двох потужних тем у творчості Вадима Сідура: трагедії та кохання. У дніпрян буде можливість дізнатись, як зароджувалася модерністська лексика творчості художника, поринути у світ його художніх форм та метафор. І, звісно, дізнатись подробиці його особистого життя. Придбати квитки на екскурсію можна вже зараз за лінком: https://midnipro.event.net.ua/cart/event?id=7483.  Телефон для довідок: 095 294 0009.

А саме в день 100-річчя Вадима Сідура, 28 червня об 11.00, заплановане відкриття «Пам’ятника загиблим від бомб» –  повідомив Володимир Маліков.  – Цей монумент з’явиться за адресою площа Троїцька, 5а. Він створений сучасним скульптором за ескізом Вадима Сідура. Також у цей самий день, 28 червня  о 14.00 відкриється виставка графіки та скульптури Вадима Сідура у Дніпровському художньому музеї. Адреса – вул. Шевченка, 21.

Фото Валерія Кравченка та з відкритих джерел.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпровському художньому музеї відкрилась виставка картин дружин загиблих військових.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: