Skip to content

У Дніпрі провели успішну трансплантацію кісткового мозку юній пацієнтці

У Дніпрі провели безкоштовну трансплантацію кісткового мозку юній пацієнтці

Фахівці Онкогематологічного центру Регіонального медичного центру родинного здоров’я успішно провели чергову трансплантацію кісткового мозку. Цього разу складна операція була проведена для юної пацієнтки, яка зачарувала своїм оптимізмом та мужністю всю команду медиків. Історією поділилася медична директорка з педіатрії та онкогематології лікарні Наталія Артьомова у своєму фейсбуці, – пише «Наше Місто».

Щорічно в Україні рак діагностують у понад тисячі дітей, а Дніпропетровська область лідирує за цим показником. У 2023 році тут виявили близько 70 нових випадків, а за два роки повномасштабної війни – вже близько 150. Зростання чисельності населення регіону через переміщення людей з окупованих територій та зон бойових дій призвело до збільшення навантаження на онкологічну службу.

Проте, є і позитивні новини. З 2024 року в КП «Регіональний медичний центр родинного здоров’я» Дніпропетровської обласної ради» відновили трансплантацію кісткового мозку для дітей та дорослих. Нещодавно команда Онкогематологічного центру провела трансплантацію кісткового мозку юній Юлії.

Як каже медикиня Наталія Артьомова, операція була складною, проте завдяки кропіткій праці та злагодженій командній роботі вдалося подолати всі труднощі та подарувати юній Юлії шанс на одужання.

«Цей випадок був особливий і складний, проте кропітка праця зруйнує будь-яку непохитну скелю. Дякуємо за довіру Юлі та її мамі, – Ви наші натхненниці. Цей день маячів для всіх радісною звісткою десь далеко-далеко. Аж до сьогоднішнього ранку. Тож, насолоджуйтеся цим щасливим життям, в якому немає місця раку!», – йдеться у дописі.

Медикиня каже, що вони рахують кількість проведених трансплантацій, адже мають високу мету і дивляться тільки уперед.

«Ми не говоримо про порятунок життя, адже досі мріємо змінити парадигму відношення до онкологічних хвороб. Бажаємо, щоб до онкологічного діагнозу відносилися як до хвороби важкої, але хвороби, яку успішно лікують в лікарні поруч. До якої не треба їхати далеко і витрачати десятки тисяч гривень.

Як зареєструватися потенційним донором кісткового мозку і врятувати чиєсь життя, читайте за посиланням.

Фото: фейсбук-сторінка Наталії Артьомової.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі безкоштовно проводять трансплантацію кісткового мозку.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: