Skip to content

У Дніпрі перевірили, як проходить ремонт зливової мережі, дорожнього та тротуарного покриття вулиці Холодильної

У Дніпрі перевірили, як проходить ремонт зливової мережі, дорожнього та тротуарного покриття вулиці Холодильної

Дніпро бореться з наслідками недоліків радянського будівництва. У деяких житлових масивах міста не було належним чином організовано водовідведення, що призвело до відсутності колекторів зливової каналізації. Це, у свою чергу, постійно спричиняло проблеми з відтоком дощової води. Черговий по місту Олексій Самілик, директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, перевірив, як наразі проходять роботи, – пише «Наше Місто».

Щоб вирішити цю проблему, минулого року на вулиці Холодильній (від буд. № 61 до вул. Березинської) на ж/м Калинівський-6 розпочали роботи з будівництва дощоприймальної мережі. Ці роботи продовжуються і цього року.

«У радянські часи тут була система по збору води, яка дренувала воду в землю. Більш того, за такою схемою функціонує більшість інших житлових масивів міста», – розповідає Олексій Самілик.

За словами Михайла Ступака, заступника начальника КП “УРЕА” ДМР, відремонтовано приблизно 450 метрів дощового колектора та 10 дощоприймальних колодязів. Також очищено зливовий колектор у районі будинків 28-30 по вулиці Березинській, і відновлено оглядові колодязі на колекторі для покращення його обслуговування в майбутньому.

Тут застосовується комплексний підхід, тому окрім облаштування зливової каналізації виконано ремонт дорожнього та тротуарного покриття.

«Ми ремонтуємо ділянку довжиною 850 м, яка слугує основним сполученням для пішоходів з однією із найзавантажених вулиць лівого берега – вул. Березинською. Через неї курсує багато маршрутів громадського та приватного транспорту. Покриття пішохідної зони улаштовується із тротуарної плитки, замість розбитого асфальтобетону, при виконанні робіт, як завжди використовується принцип зональності тротуару, ремонтуються підходи до під’їздів, виконуються відповідні пониження бортового каменю до рівня проїзної частини, а також установлюються тактильні елементи», – розказав Дмитро Коробов, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

На ділянці від вулиці Старочумацької до будівлі № 61 по вулиці Холодильній триває капітальний ремонт дорожнього покриття, яке протягом останніх десятиліть зазнало значних руйнувань. Для його відновлення було збудовано систему водовідведення, яка з’єднає проїжджу частину з дощовою мережею, якої раніше в цьому мікрорайоні не було. Загальна площа оновленого дорожнього та тротуарного покриття складе близько 9 тисяч квадратних метрів.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дніпрі в парку Глоби з’явився безкоштовний Wi-Fi.

Читайте також: Подорожчання пального: у Дніпрі зроблять все, щоб не було підвищення вартості проїзду.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Фотогалерея

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: