Skip to content

Кожен день є боротьбою за існування нашої держави: Борис Філатов вшанував памʼять жертв війни в Україні

Кожен день є боротьбою за існування нашої держави: Борис Філатов вшанував памʼять жертв війни в Україні

Міський голова Дніпра Борис Філатов вшанував памʼять жертв війни в Україні та нагадав, що витримати всі виклики і невтішні новини та встояти день у день нам допомагає наша єдність, – пише «Наше Місто» з посиланням на телеграм-канал мера Дніпра.

“Уже понад 10 років ми живемо в реальності, де кожен день є боротьбою за існування нашої держави”, – написав він.

Філатов підкреслив, що війна в Україні не має жодних виправдань, а нелюдська жорстокість та підступність російських окупантів мають бути справедливо покарані.

“Нелюдська жорстокість та підступність російських окупантів мають бути справедливо покарані. Аби ця війна закінчилася остаточною перемогою Добра над злом. У пам’ять про всі вкрадені нею життя”, – каже мер Дніпра.

Також він закликав жителів міста не здаватися і продовжувати боротися за свою свободу та незалежність. Філатов каже, що єдність виражається у підтримці Сил оборони, завдяки яким ми можемо жити та працювати у своєму місті. Вона проявляється в невтомній праці для допомоги тим, хто цього потребує.

“Аби ця війна закінчилася остаточною перемогою Добра над злом. У пам’ять про всі вкрадені нею життя”, – додав він.

Нагадаємо, раніше ми писали: Частина історії всієї громади: Борис Філатов розповів про нові подяки Дніпру від героїв-оборонців.

Читайте також: До Дніпра прибула чергова партія генераторів з анонсованого мером Філатовим переліку допомоги від Японії.

Фото:  з відкритих джерел.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: