Skip to content

Зелена карта: міжнародне страхування автомобіля

Зелена карта: міжнародне страхування автомобіля

Чи плануєте вирушити за кордон на особистому транспорті? Тоді, напевно, ви чули про такий документ, як Зелена карта. Це обов’язкова страховка для тих, хто залишає межі України на своєму автомобілі. Причому це може бути як приватна подорож, так і робоча.

Зелена карта на авто може бути оформлена у компанії INGO. Це зручно, тому що вся процедура проводиться онлайн. Вам потрібно лише оформити заявку, вказавши всі свої дані, і документ швидко надійде до вас.

Особливості страховки Зелена картка

Щоб оформити поліс Зелена карта, потрібно вказати такі дані:

  1. Вид транспортного засобу. Це може бути легкова чи вантажна машина, мотоцикл, автобус, причіп;
  2. Терміни, на які вам і потрібне це страхування. Можна оформити на різний термін – від двох тижнів до дванадцяти місяців.

Сервіс автоматично розраховує вартість страховки «Зелена карта». Як тільки ви сплатите послугу, поліс відразу ж прийде вам електронною поштою.

Цей вид страхування покриває такі збитки:

  1. Якщо ви потрапите у дорожньо-транспортну пригоду зі своєї вини, страховка відшкодує збитки постраждалій стороні. Розмір компенсації залежатиме від тієї країни, де й сталася ДТП;
  2. Буде відшкодовано збитки здоров’ю тим людям, які постраждали з вашої вини у ДТП. Це ж стосується й моральної шкоди.

При цьому страхова компанія надаватиме такі послуги:

  1. Ви зможете отримати консультацію у тому випадку, якщо потрапите до ДТП. Вам потрібно відразу ж зв’язатися з представниками страхової компанії та робити так, як вони вам вказуватимуть;
  2. Якщо з якоїсь причини ви не зможете зателефонувати до екстрених служб, це можуть зробити представники страхової;
  3. Якщо з якоїсь причини вийде з ладу ваш автомобіль, ви також зможете отримати консультацію та покрокову інструкцію, як діяти в даній ситуації;
  4. Страхова також допоможе знайти найближчі АЗС, готелі, СТО.

Важливо враховувати, що ця послуга має інформаційний характер. Всі витрати на ремонт або оплату проживання в готелі ви оплачуватимете самостійно.

Страхування в INGO має низку переваг. Ви зможете завжди бути на зв’язку з представниками компанії – повідомити про ДТП можна по телефону, через месенджери або електронною поштою. Страховий поліс потрібно обов’язково роздрукувати до того, як ви перетинатимете кордон. Не варто переживати, якщо ви втратите цей документ – завжди залишається електронна версія, яку можна знову роздрукувати в будь-який момент.

Як діяти у разі ДТП?

Насамперед про подію потрібно повідомити страхову компанію будь-яким способом. Далі необхідно зафіксувати місце події – вам потрібно зробити докладні фото чи відео, та відправити ці файли до страхової. Важливо викликати поліцію чи оформити Європротокол – це обов’язкова умова. Коли ви отримаєте копію свого протоколу, вам слід відправити цей документ до страхової компанії.

Далі страхова компанія оцініть рівень шкоди постраждалій стороні, яка в результаті отримає компенсацію. Відшкодуванням збитків займається Національне моторне Бюро тієї країни, в якій ви і знаходитиметеся.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: