Skip to content

Врятував побратимів ціною власного життя: Олександру Куркаю з Кам’янського просять посмертно присвоїти «Героя України»

Врятував побратимів ціною власного життя: Олександру Куркаю з Кам’янського просять посмертно присвоїти «Героя України»

25 березня 2024 року, під час виконання бойового завдання з захисту Батьківщини, героїчно загинув старший сержант Олександр Куркай. Його родичі створили петицію про присвоєння звання Героя України посмертно, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Електронні петиції України.

У березні 2015 року він Олександр став добровольцем, 3 місяці вчився на командира БМП-2. П, а згодом служив у 93-тій та 53-тій бригадах. Він мужньо воював у найгарячіших точках: Піски, Мар’янка, Опитне, Зайцеве. Отримавши дві контузії, він не здався і продовжував захищати свою землю.

У 2019 році Олександр підписав контракт з 138-ою зенітно-ракетною бригадою, де служив на посаді заступника командира взводу охорони. Повномасштабне вторгнення 2022 року на Житомирщині, неподалік кордону з рф.

Олександр пройшов навчання в Норвегії на зенітному комплексі “Nasams”, на якому ніс службу до трагічної загибелі. Він був одним із найкращих бійців, неодноразово рятуючи життя своїх побратимів. 28 жовтня 2019 року йому було присвоєно звання старшого сержанта.

25 березня 2024 року, під час бою в селі Малишівка Запорізької області, Олександр закрив собою побратимів від ворожого снаряду. Він отримав наскрізне уламкове поранення тулуба та нижніх кінцівок з ушкодженням кісток скелета та внутрішніх органів, несумісні з життям.

Підписати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали: Брав участь у боях за звільнення у трьох областях: Сергію Канна просять посмертно присвоїти «Героя України».

Фото: фейсбук-сторінка Андрія Білоусова.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: