Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі встановлюють вікна у будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки 4 червня

У Дніпрі встановлюють вікна у будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки 4 червня - Наше Місто

У Дніпрі триває встановлення вікон у багатоквартирних будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки рф 4 червня. Це 7 комунальних домів у районі вул. Робочої. У них вилетіло 118 вікон, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Фото прес-служби міськради

У квартирі дніпрянина Ігоря Всеволодовича, який мешкає у будинку № 21 по вул. Робочій, якраз монтують нові склопакети.

«У моїй квартирі постраждали два вікна – на кухні та у кімнаті. Після ворожої атаки бригада оперативно приїхала, зробила заміри. Зараз хлопці встановлюють нові вікна, швидко працюють. Вдячні міським службам за допомогу, що не полишили наодинці з бідою», — каже пан Ігор.

«Після ворожої ракетної атаки 4 червня працівники обслуговуючого підприємства оперативно затягнули плівкою вибиті вікна, зняли заміри і передали їх для виготовлення нових склопакетів. Після того, як завод їх передав, розвезли нові вікна по будинках, зараз триває їхній монтаж. Йдеться як про вікна у квартирах, так і місцях загального користування. Цілком роботи планується закінчити упродовж тижня», — додав представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Егор Худяков.

Нагадаємо, що 4 червня Дніпро зазнав жорстокого ракетного удару. Внаслідок атаки постраждали 16 багатоквартирних будинків та 36 приватних.

У багатоповерхових будинках вибито 400 вікон, у приватному секторі – 111.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: