Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі відкрилась унікальна виставка старовинних рушників

18 червня у Центральній міські бібліотеці Дніпра (вул. Воскресенська, 23) відкрилась виставка старовинних рушників Дніпропетровщини. Журналістка «Нашого міста» побачила цю цікаву експозицію на власні очі.

На п’ятому поверсі у відділі мистецтв можна абсолютно безкоштовно  роздивлятися біля 50 унікальних виробів. Авторка колекції – Ольга Степаненко.

Юлія Бондарець вирішила показати свій скарб людям

Це моя вчителька з праці, вона все життя працювала у школі № 40, –  розповідає Юлія Бондарець. –  Учні приносили їй різні речі, які були їм непотрібні. Так поступово Ольга Карпівна зібрала велику колекцію. Хоча вона вже досить похилого віку, але досі працює, а ще вишиває. Володіє багатьма техніками, мене свого часу також надихнула на творчість. А ще поділилася зі мною частиною своєї колекції. Разом зі співробітниками бібліотеки я вирішила показати її людям.

На виставці Юлія Бондарець також представила  три своїх роботи – два рушники та сорочку. Щодо предметів з колекції Ольги Степаненко, вони відносяться до різного періоду. На деяких є дати – наприклад, 1953 рік. Деякі від часу вже почали псуватися.

Один з рушників моя бабуся вишивала на весілля моєї мами, – зазначає Юлія Бондарець. – Я принесла його Ользі Карпівні, він деякий час знаходився в неї. А коли вона вирішила поділитися своєї колекцією зі мною, рушник знову до мене повернувся.

Виставка старовинних рушників триватиме до 10 липня. Вихідний день у бібліотеці – понеділок.

Фото автора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Центральній бібліотеці Дніпра відкрилась виставка дитячих книг.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: