Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Тиждень перепочинку від спеки: у Дніпро йде суттєве похолодання

З 21-го червня над Україною розташувався антициклон на Aviv, який зумовить суху, переважно сонячну погоду по всій території держави. Спека спаде навіть на сході та півдні. Дніпропетровщина – не виключення. Більш того, з понеділка, 24 червня, синоптичні сайти обіцяють тиждень прохолоди, повідомляє «Наше Місто».

Погода у Дніпрі на 7 днів червень 2024 - Наше Місто
Скрін з сайту Синоптик

Найспекотнішою у Дніпрі буде неділя, 23 червня, коли християни східного обряду будуть святкувати Трійцю. Тому, у кого є можливість, можна планувати вихідний на березі водойм.

З понеділка, 24 червня, температура повітря вдень впаде до комфортних +25…+27 градусів, а вночі до +18. Так що, на час можна буде забути про таку недозволену сьогодні розкіш, як кондиціонери. Будемо сподіватися, що завдяки зниженню температури повітря в Україні вдасться знизити енергоспоживання, і, як наслідок, поменшає тривалість відключень світла.

Погода у Дніпрі на 7 днів червень 2024 - Наше Місто
З 21-го червня над Україною розташувався антициклон на Aviv

Та повернемося до прогнозу погоди. Не спекотним і сухим у Дніпрі буде увесь наступний тиждень – аж до вихідних. 29-30 червня температура повітря вдень підніметься до +28….+30 градусів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, як у Дніпрі діятимуть графіки погодинних відключень світла 21 червня.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: