Skip to content

ОФІЦІЙНО Дніпровська міська рада затвердила повноцінне та безстрокове партнерство між Кельном та нашим містом

Місто-побратим Дніпра Кельн - Наше Місто

Дніпровські депутати затвердили повноцінне та безстрокове партнерство між Кельном та Дніпром. Відповідне рішення проголосували під час 52-ї чергової сесії міської ради, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

За словами заступника міського голови, директора департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Володимира Міллера, сьогоднішнє рішення – це знакова подія, яка означає повноцінне, безстрокове побратимство між двома великими містами.

«Наприкінці 2022-го між Дніпром та Кельном вже було укладено угоду про партнерство. Сьогодні ми проголосували рішення, яке підвищує рівень нашого партнерства з містом Кельн до стадії партнерство-побратимство. Кельн також проголосував відповідне рішення у своєму парламенті 16.05.2024. Завдяки попередній за останні півтора-два роки ми отримали від Кельна багато гуманітарної допомоги, провели численні заходи культурної, спортивної, освітньої спрямованості. Наступна стадія партнерства відкриває для нас можливість більш масштабного фінансування проєктів із відновлення України у післявоєнний період, не полишаючи співпрацю у простіших напрямах», — підкреслив заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Володимир Міллер.

Читайте також: Які рішення депутати ухвалили під час 52-ї сесії Дніпровської міської ради.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: