Skip to content

Фонд держмайна України під час війни продає протезний завод у Дніпрі за трохи більше 100 млн грн

Приватизація протезного заводу у Дніпрі - Наше Місто

Фонд держмайна України виставив на приватизацію єдиний майновий комплекс Дніпропетровського експериментального протезно-ортопедичного підприємства (ДЕПОП). Організатором конкурсу вказане Регіональне відділення ФДМУ у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Це найдорожчий серед протезних заводів, які продає держава. Його оцінили 114 867 873, повідомляє «Наше Місто» з посиланням ФДМУ.

Торги мають відбутися 10 липня.

ДЕПОП розташоване Дніпрі, але має ще приміщення у Запоріжжі та Кривому Розі.

Протезний завод перебуває у хорошому фінансовому стані: він приносить прибуток (2,5 млн грн. за 2023 рік, 1,15 млн грн. за перший квартал 2024-го), не має простроченої кредиторської заборгованості.

Очолює підприємство Олексій Ігорович Штанько.

На заводі виготовляють протези верхніх та нижніх кінцівок, ортези для сидіння, фіксувальні корсети при ортопедичних захворюваннях, індивідуальне ортопедичне взуття та устілки. Також діє стаціонар, де займаються реабілітацією пацієнтів, надають психологічну та фізіологічну допомогу, консультують лікарі-ортопеди та травматологи. Наразі це чи ненайбільше державне підприємство в Україні, де займаються протезуванням військових. Тому рішення про його приватизацію під час повномасштабної війни виглядає більш ніж дивно. Навіть незважаючи на те, що умовами аукціону потенційний інвестор зобов’язаний зберегти профіль діяльності підприємства протягом мінімум десяти років і не має права звільняти працівник на в протягом шести місяців після переходу права власності.

Журналісти «Наше місто» звернулися за коментарями на підприємство. Очікуємо відповіді.

Нагадаємо, раніше ми писали, як під час повномасштабної війни працює Дніпровський протезний завод.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: