Skip to content

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище на бульварі Зоряному

У Дніпрі ліквідували стихійне сміттєзвалище на бульварі Зоряному - Наше Місто

Сьогодні, 17 червня, черговий по місту заступник директора – начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ярослав Крисько перевірив роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища у Шевченківському районі, повідомляє «Наше Місто».

З квітня у місті почалася ліквідація стихійних сміттєзвалищ ТОВ «Екологія-Д» відповідно до договору. Станом на сьогодні ліквідовано 16 стихійних сміттєзвалищ.

Районні ради інспектують території, подають заявку, їх розглядають на комісії, потім вже починається робота з їх вивезення. Цього разу це несанкціоноване сміттєзвалище на бульварі Зоряному Шевченківського району обʼємом приблизно 180 куб. м. Підставою для здійснення обстеження стало звернення місцевих жителів.

Сміттєзвалище підлягає ліквідації механічним засобом із залученням людських ресурсів. До прибирання цього сміттєзвалища залучено фронтальний навантажувач та 2 самоскиди, а також бригада комунальників. Роботи проводитимусь протягом дня.

«Закликаємо місцевих мешканців заключати договори з офіційним перевізником та слідкувати за санітарним станом прилеглих територій», – наголосив черговий.

Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.

Нагадаємо, раніше ми писали, у Дніпрі на ж/м Калинівський триває масштабний ремонт доріг: що вже зроблено.

Категорія: Влада, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: