Skip to content

ОФІЦІЙНО Дніпро накрила злива: як у місті ліквідують наслідки негоди

Супрун Юлія

комунальники ліквідують наслідки зливи

У неділю, 16 червня, Дніпро накрив циклон зі зливами та грозами. За хвилини  на вулиці міста випала велика кількість опадів. “Наше місто” з’ясовувало, як комунальники ліквідували наслідки потужної зливи.

Дніпро накрила злива
Дніпро накрила злива

До диспетчерської служби КП «Міськсвітло» надійшов один виклик щодо обриву лінії зовнішнього освітлення. Несправність вже ліквідована аварійною бригадою. 

КП «Міськзеленбуд» продовжує фіксувати звернення містян про повалені дерева та зламані гілки. Всі заявки будуть відпрацьовані найближчим часом. 

В роботах з очищення проїзної частини від намивів задіяно 40 дорожніх робітників та п’ять одиниць техніки. 

на вулицях працюють комунальники
на вулицях працюють комунальники
на вулицях працюють комунальники

Паралельно по місту працює і сім бригад КП «УРЕА», які очищують зливові решітки від нанесеного сміття та розчищають колектори, аби дощова вода швидше туди стікала. А на деяких локаціях комунальники зняли решітки з колодязів для швидкої ліквідації калюж. 

У Дніпрі системно та планово продовжують ремонтувати дощоприймачі, колодязі, колектори, а також своєчасно їх очищати. Тож наразі критичних ситуацій в місті немає. 

Незважаючи на значну кількість опадів, що випали під час негоди, наслідки зливи вдається швидко долати. Хоча інтенсивність дощу й стала викликом для зливової системи, вона спрацювала на повну потужність, не допустивши серйозних затоплень. Проблема була лише в кількості опадів, яка випала за короткий проміжок часу.  “Озера”, що утворилися на деяких локаціях, зникли протягом 20 хвилин.

на вулицях працюють комунальники

Нагадаємо, раніше ми писали, що у неділю громадський транспорт Дніпра працює із змінами у русі.

Категорія: Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: