Skip to content

Хлопець-вогонь, який пішов надто рано: у Нікополі попрощалися з полеглим Героєм

Сьогодні, 14 червня, рідні, близькі, друзі та побратими провели в останню путь солдата 54-ї окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи Антона Гусакова на позивний «Узбек». Чоловік декілька місяців не дожив до 40-річчя, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Нікопольську міську раду.

Рідні, близькі, друзі та побратими не приховували сліз та горя…

Родина Антона переїхала до Нікополя з Узбекистану на початку 90-х років минулого століття. Тут хлопець пішов до третього класу, саме в нашому місті пройшла його юність на становлення як дорослого чоловіка.

Ще одне молоде життя обірвала клята війна…

У мирному житті Антон разом з родиною займався овочевим бізнесом. Як зазначають рідні, мав «легку руку» – міг продати вантажівку продукції за один день.

Хлопець ніколи не боявся ризикувати, мав запальний характер – спалахував як вогонь та захоплював як ураган. Мав багато друзів та знайомих, користувався популярністю у дівчат, проте родину так і не встиг створити.

Воювати пішов сам у травні минулого року. Служив гранатометником на Сєвєродонецькому напрямку. Свій кулемет ласкаво називав «моя дівчинка» та завжди турбувався про нього, щоб він його не підвів.

Антон Гусаков з Нікополя загинув - Наше Місто
Вічна пам’ять і слава Герою…

Служба не давалась Антону легко, його напрямок був одним з найважчих та найгарячіших. Часто їх позиції накривали ворожим вогнем. Але він вірив у свою вдачу і неодноразово смерть оминала його. Проте обстріл позицій в Бахмутському районі 6 червня обірвав життя Антона.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі захисник, який на війні втратив ногу, вперше в Україні отримав посвідчення водія категорії С1.

Фото: Нікопольска міська рада.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: