Skip to content

Змінили професії заради перемоги: історія двох захисників з ТрО Дніпра

Змінили професії заради перемоги: історія двох добровольців з Дніпра

Двоє захисників зі 128-ї окремої бригади ТрО – Дмитро та Микола, які нещодавно вирішили добровільно записалися до лав Збройних Сил України. Вони зміни свої професії, до яких звикли, якими жили довгі роки, аби забезпечити мирне майбутнє для нашої держави. Історію захисників з Дніпра розповіли у прес-службі 128-ї окремої бригади ТрО ЗСУ, – пише «Наше Місто».

Двоє дніпрян записалися до лав Збройних Сил України, звернувшись до рекрутингового центру 128 бригади територіальної оборони. Один з них – 41-річний Дмитро, доброволець-рекрут з Дніпра, вирішив долучитися до лав ЗСУ місяць тому. Раніше він кілька років маскував автівки для друзів на фронті, а тепер замість цього розвідуватиме російські позиції.

Він розповів, що вирішив іти на передову, оскільки більше не відчуває страху. Родина та друзі підтримали його вибір, а в рекрутинговому центрі запропонували стати оператором розвідувальних дронів, що дозволить допомагати українським артилеристам.

“Зараз вирішив, що досить вже сидіти. Треба йти до хлопців на передову, подивитися в якому стані мої пофарбовані автівки. Немає вже якось страху”, — каже він.

36-річний Микола також добровільно вступив до лав ЗСУ. Його два брати воюють з початку повномасштабної війни, а він сам раніше працював на заводі з виготовлення поліетилену. Микола вирішив йти допомагати боронити країну від окупантів, попри те, що знайомі намагалися його відмовити. Він обрав спеціальність кулеметника після звернення до рекрутингового центру, пройшов ВЛК та віддав відповідні документи до ТЦК.

“Мені багато пропонували. І мінером, і сапером, але не знаю. Ось чогось захотілося, обрав це. Це якось і цікавіше. Ближче, звісно, ні. Ніколи зброю в руках не тримав, але там навчать усього”, — каже Микола.

Рекрутинговий центр у Дніпрі відкрили 4 місяці тому, і всі працівники там – військовослужбовці. Щомісяця через центр до лав ЗСУ записуються понад 60 добровольців. Люди можуть взяти паузу і подумати, чи вони готові до служби, і їх супроводжують, щоб вони потрапили на відповідні посади.

Наразі обидва чоловіки проходитимуть навчання на полігоні, де за місяць опанують навички роботи з дронами та різними видами зброї.

Нагадаємо, раніше ми писали: Врятував пораненого побратима з-під безперервних обстрілів: історія військового з ТрО Дніпра.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: