Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі на ж/м Сокіл комплексно ремонтують важливу транспортну артерію

Міська влада Дніпра продовжує активно ремонтувати дороги, роблячи місто більш комфортним для жителів. Зараз роботи ведуться на вулиці Олександра Кукурби на житломасиві Сокіл, де оновлюють не лише дорожнє покриття, але й тротуари, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Вулиця Олександра Кукурби – це не просто дорога, а й важливий транспортний маршрут, яким курсує громадський транспорт. Її аварійний стан змусив місто вжити заходів, адже безпека на дорогах – один із пріоритетів.

Ремонт на вулиці Олександра Кукурби ведеться комплексно, охоплюючи одразу два важливих напрямки. Замінюється старе асфальтне покриття на нове, більш якісне та стійке до зношення.

Завдяки незначному звуженню проїжджої частини вдалося розширити тротуари, зробивши їх зручними та безпечними для пішоходів. Наразі триває їх асфальтування.

Перед початком робіт фахівці провели ревізію дощоприймальної мережі, щоб уникнути проблем з відводом води у майбутньому.

Загальна площа ремонту становить близько 12 тисяч квадратних метрів.

Додатково замінюється майже 3 кілометри бордюрного каменю. Завершити роботи на цій вулиці планують протягом 10 днів, залежно від погодних умов.

Місцеві жителі схвально відгукуються про ремонтні роботи.

Микола Андрійович, фото прес-служби міськради

“Дорога вже геть була в ямах, а тротуарів майже не було. Взимку пересуватися було важко. Зараз нам все роблять: дорогу, гарні тротуари. Вдячні за це!”, – ділиться враженнями Микола Андрійович, житель Соколу.

Ремонт вулиці Олександра Кукурби – це лише один із етапів комплексного благоустрою житломасиву Сокіл. З початку року подібний комплексний ремонт вже виконаний на бульварі Слави та вулиці Богдана Хмельницького. Ще 4 об’єкти – вулиця Мільмана, провулок Орловський та вулиця Холодильна – також знаходяться на стадії ремонту.

Міська влада Дніпра й надалі буде працювати над тим, щоб зробити місто більш комфортним та безпечним для життя, а оновлені дороги та тротуари стануть ще одним кроком на цьому шляху.

Читайте також: У Дніпрі комплексно ремонтують бульвар Слави.

Категорія: Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: