Skip to content

Місячний календар стрижок на червень 2024: сприятливі дні для зміни іміджу

Ксенія Куземко

Місячний календар стрижок на червень 2024: сприятливі дні для зміни іміджу

Багато хто прагне оновити зачіску в червні, проте не всі дні підходять для цього. Місячний календар допоможе вам вибрати сприятливий час для зміни іміджу.  Він ґрунтується на місячній фазі та знаку Зодіаку, в якому перебуває Місяць. Місяць має різний вплив на стан та здоров’я волосся, тому деякі дні вважаються більш вдалими для стрижок та фарбування, ніж інші. Про це пише «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Коли стригти волосся в червні 2024 року

Наступні дні вважаються найвдалішими для нової зачіски:

4 червня – чудовий день, щоб оновити стрижку і подарувати собі заряд натхнення та позитиву. Зміна зачіски не лише покращить настрій, але й оздоровить волосся, зробить його більш блискучим та міцним. Не забудьте про догляд за бровами, а чоловіки – про вуса та бороду.

8 червня – день сприятливий для фарбування волосся. Цього дня будь-яке фарбування, навіть складне, наприклад, зафарбовування сивини або освітлення, пройде максимально вдало.

10-12 червня – місячний календар стрижок рекомендує ці дні для будь-яких процедури. Цей період пройде під знаком Лева, який вважається найсприятливішим для волосся.

13 червня Місяць буде у знаку Діви, який надзвичайно сприятливо впливає на стан волосся. Цього дня воно стане слухняним, податливим до укладання, а стрижка порадує чудовим результатом, що перевершить всі ваші очікування.

15 червня – для кардинальних змін день не дуже підходить, але невеликі косметичні зміни пройдуть чудово. Можна підстригти слабкі кінчики або пофарбувати коріння волосся, а також доглядати брови.

17 червня – ідеальний день для стрижки ослабленого, хворого, тонкого і схильнрнр до випадіння волосся. Після скорочення воно помітно оздоровиться. Фарбування також пройде вдало. А ось хімічну та теплову завивку краще перенести на іншу дату.

22 червня – Місяць увійде в знак Козерога, який добре впливає на волосся. На цей день можна призначати будь-які процедури та сміливі експерименти. Прекрасно пройде фарбування – новий колір довго протримається і виглядатиме розкішно.

Також хороші дні, коли стригтися в червні 2024, – це всі понеділки. Результат точно задовольнить.

Раніше ми писали, як захистити гаджети від перегріву в спеку: корисні поради.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: