Skip to content

У лікарні Дніпра рятують 16-річного підлітка, якого вкусила змія

У лікарні Дніпра рятують 16-річного підлітка, якого вкусила змія

У Дніпропетровській області підлітка вкусила небезпечна змія. Його доправили у лікарню Дніпра, – пише «Наше Місто» з посиланням на фейсбук-сторінку Світлани Зайчикової.

Під час звичайної робочої зміни бригади екстреної медичної допомоги Межівської підстанції надійшов виклик з села Слав’янка. 16-річний юнак постраждав від укусу змії. Медики негайно відправились на місце виклику.

Прибувши на місце, рятувальники оглянули потерпілого хлопчика. З’ясувалося, що він випадково наступив на змію. Бригада швидкої терміново надала хлопчику необхідну медичну допомогу: знеболення, асептичну пов’язку, іммобілізацію кінцівки, внутрішньовенну крапельну інфузію та ввели всі необхідні медичні препарати.

Після огляду лікарем-педіатром Межівської районної лікарні хлопчика було госпіталізовано до реанімаційного відділення Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.

«Дякуємо колегам, а Максиму як найшвидшого одужання», – йдеться у повідомленні.

У лікарні Дніпра рятують 16-річного підлітка, якого вкусила змія

З приходом тепла змії стають більш активними, тому медики закликають людей бути уважними та обережними. У разі укусу змії негайно телефонуйте 103. Укус змії може мати серйозні наслідки, тому важливо своєчасно звернутися за медичною допомогою.

Фото: фейсбук сторінка Світлани Зайчикової.

Нагадаємо, раніше ми писали: Цілодобово рятують життя з вірою у Перемогу: як у війну працює лікарня швидкої допомоги Дніпра.

Читайте також: Не могла їсти 6 років: в Україні врятували дівчинку, яка миючим засобом обпекла стравохід.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: