Skip to content

Приписи та штрафи: що загрожує підприємцям у Дніпрі за неприбрану навколишню територію

Приписи та штрафи: що загрожує підприємцям у Дніпрі за неприбрану навколишню територію

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою щоденно перевіряє, чи прибирають підприємці прилеглу до їхнього бізнесу територію. У випадку недотримання правил, на них можуть чекати штрафи, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.  

Інспекція з благоустрою у Дніпрі продовжує рейди, перевіряючи чистоту територій біля магазинів та інших комерційних об’єктів. Сьогодні інспектори завітали на вул. Набережну Перемоги, 44, де виявили порушення. Біля одного з магазинів було брудно, тому власники отримали припис.

«За вихідні все приберемо, це не проблема. Ми намагаємось підтримувати чистоту. Але поруч з нами великий потік людей, деякі можуть кинути якесь сміття. За всіма простежити нереально», — каже продавчиня Олена.

За словами В’ячеслава Котузяка, головного спеціаліста відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради, відповідно до Правил благоустрою міста, орендарі, балансоутримувачі та власники будівель зобов’язані своєчасно прибирати сміття. У разі виявлення порушень спочатку видається припис на усунення.

Якщо припис ігнорується і територія залишається засміченою, складається адміністративний протокол, що передбачає штраф: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, для юридичних осіб — від 850 до 1700 грн. З початку року інспекція видала близько 1022 таких приписів та склала 44 адміністративні протоколи.

Сьогодні до ринку на вулиці Квартальній завітала делегація департаменту екологічної політики Дніпровської міськради. Їхній візит був викликаний численними зверненнями мешканців, які скаржилися на скупчення сміття на цій території.

Після спілкування з адміністрацією ринку з’ясувалося, що проблема виникла через нещодавнє розширення ринку. Кількість торгових яток значно зросла, а договір на вивезення сміття не передбачав вивезення великогабаритних відходів.

«Під час виїзду ми виявили, що контейнерний майданчик ринку у неналежному стані. Керівництву ринку було надано припис щодо приведення території в належний стан та надання договору на вивезення великогабаритних відходів. На це ми дали 3 робочі дні, тобто до четверга (13 червня – ред.)», — прокоментувала Наталія Бовкун, завідувачка сектору санітарного нагляду відділу екологічного контролю департаменту екологічної політики Дніпровської міськради

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Ціни на огірки у Дніпрі нарешті знизилися: скільки коштують на ринках і в супермаркетах.

Читайте також: Дніпропетровська філія «Газмережі» зробила важливу заяву щодо електронних платіжок.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: