Skip to content

Не поверталась у свою квартиру 9 місяців: історія дніпрянки зі 118 будинку на Перемозі

Не поверталась у свою квартиру 9 місяців: історія дніпрянки зі 118 будинку на Перемозі

14 січня 2023 року стало трагічним днем для мешканців Дніпра. Ракета, випущена окупантами, влучила в житловий будинок на Набережній Перемоги, 118. Цей день назавжди врізався в пам’ять Анастасії, мешканки однієї з квартир, адже саме її дім постраждав від вибуху. Своєю історією дніпрянка поділилася з журналістами ДніпроTV, – пише «Наше Місто».

У квартирі Анастасії від вибухової хвилі вилетіли вікна, розтрощило балкон, а кімнати засипало бетоном та склом. Жінці та її родині дивом вдалося залишитися неушкодженими. Зараз дніпрянка згадує: усе було як в кіно. Найстрашніше для Анастасії було не лише руйнування її дому, але й втрата друзів та сусідів, які загинули внаслідок трагедії.

«Твої друзі, сусіди просто знайомі, їх просто не стало, а ти живий здоровий, твоя родина не постраждала. Я просто дякую Богу, що все добре і заради них треба жити», – зі сльозами на очах говорить жінка.

Після вибуху Анастасія з родиною протягом 9 місяців не могли жити в своїй квартирі. Їх охоплювали емоції страху та розпачу, адже кожного дня вони бачили перед собою лише руїни свого дому. Проте старша донька Анастасії дуже хотіла повернутися додому, адже складно жити у чужій оселі.

Тепер попри все жінка намагається зберегти життя своєї родини та не нехтує жодною тривогою. Адже після вибухів її п’ятирічний син Гліб дуже перелякався.

Танці та улюблена робота викладачем хореографії стали для Анастасії джерелом сили та натхнення протягом півтора року. Танці дають їй можливість висловити свої емоції та переживання, які неможливо передати словами.

Не поверталась у свою квартиру 9 місяців: історія дніпрянки зі 118 будинку на Перемозі

«До 14 січня у мене було багато планів, виступів, але все змінилося. Я навіть думала, що буде важко повернутися до цього, адже якийсь період я не працювала, але коли я повернулась в зал, наладився побут, то прийшло натхнення, захотілося ще більше працювати», – ділиться дніпрянка.

У складний момент життя Анастасію підтримав колектив танцювальної студії, організувавши збір коштів для допомоги її родині. Поборовши страх та тривогу, улюблена справа дала їй сенс жити далі. Проте, щодня трагедія нагадує про себе. Вирва замість під’їзду та пошарпаний від вибуху балкон у квартирі слугують постійним нагадуванням про жорстокість росіян.

Нагадаємо, раніше ми писали: Втратив одразу двох близьких людей: історія дніпрянина, чия сім’я жила у будинку 118 на Перемозі.

Читайте також: Ракетний удар по Набережній Перемоги, 118: як живуть постраждалі через рік після трагедії.

Категорія: Війна, Інтерв'ю, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: