Skip to content

Ви є саме тою четвертою владою, без якої неможлива жодна демократія: Борис Філатов привітав журналістів зі святом

Філатов привітав журналістів зі святом - Наше Місто

«Ви є саме тою четвертою владою, без якої неможлива жодна демократія»: Борис Філатов привітав журналістів із професійним святом. Він зазначив, що завжди пишатиметься своєю приналежністю до журналістської спільноти, адже багато років тому й сам був журналістом і розуміє важливість цієї професії, пише «Наше місто» з посиланням на допис міського голови на його офіційних сторінках у соцмережах.

«Об’єктивна та виважена подача фактів — це те, що відрізняє професійну журналістику від медіасміття», – підкреслив Філатов.

Він закликав журналістів обирати достовірність, а не ганятися за клікбейтами, бути справедливими та розважливими, облишивши маніпулювання інформацією.

«Я завжди пишатимуся своєю приналежністю до журналістської спільноти. Тому від нинішнього себе, такого малеееесенького регіонального лідера, обіцяю захищати колег від нападок влади. У будь-якому випадку», – запевнив Борис Філатов.

Читайте також: Відому рятувальницю з Дніпра Євгенію Дудку посмертно нагородили відзнакою «За оборону України». Борис Філатов зустрівся із закоханою парою з Дніпра, фото якої облетіло усі соцмережі.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: