Skip to content

У Дніпрі водії-правопорушники перетворили пішохідну зону на парковку

У Дніпрі водії-правопорушники перетворили пішохідну зону на парковку

Незважаючи на те, що деякі власники автівок у Дніпрі можуть дозволити собі машини за десятки тисяч доларів, 18 гривень на парковку буває шкода. Пішохідна вулиця Яворницького, яка нещодавно була оновлена, знову заставлена машинами. Їхні власники кидають авто де захочуть, порушуючи правила і створюючи небезпеку для пішоходів. Про ситуацію дізнавалися журналісти ДніпроTV, – пише «Наше Місто».

Жителька Дніпра Любов, яка живе в районі вулиці Яворницького, щодня виходить сюди прогулятися, але комфорт її відпочинку псують численні припарковані машини. Жінка невдоволення тим, що на пішохідній вулиці Яворницького їздять автомобілі, створюючи небезпеку для людей з дітьми.

Вулиця Яворницького – виключно пішохідна зона, тож залишати тут транспортні засоби заборонено.

У Дніпрі водії-правопорушники перетворили пішохідну зону на парковку

«Забороняючий знак, по-перше, рух заборонений. Пішохідна зона, стрілочки в обидві сторони, але все одно тут паркують автівки. Не дають можливості пішоходам нормально прогулюватись, хоча ця вулиця створена для пішоходів», – пояснює інспекторка з паркування Юлія Біленко.

Окрім незручностей, це також загрожує безпеці людей та може призвести до аварії. Юлія Біленко навела приклад, коли припарковані машини загороджують огляд пішоходам на пішохідному переході, що ставить під загрозу їхню безпеку. Аби повернути вулицю пішоходам, машини порушників евакуюють на штрафмайданчик.

Проте, на жаль, порушників від цього менше не стає. На місці старих з’являються нові. І навіть ті, чиї машини вже примусово прибирали, знову повертаються на свої «улюблені» місця. Інспекторка з паркування поділилася, що їм неодноразово доводилося евакуйовувати одні й ті самі машини з вулиці Яворницького, що свідчить про ігнорування водіями правил дорожнього руху.

У Дніпрі водії-правопорушники перетворили пішохідну зону на парковку

За травень 2024 року загалом по місту за порушення правил паркування на штрафмайданчик відправились 372 машини.

«У Дніпрі за травень зафіксовано близько 10 тисяч порушень правил дорожнього руху в частині паркування. До бюджету міста надійшло близько трьох мільйонів гривень від сплати штрафів», – повідомила начальниця відділу інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР Наталія Довгопола.

І хоч під час повітряних тривог штрафи та евакуації не застосовуються, інспектори наголошують на необхідності дотримання правил. Це запорука збереження здоров’я і життя як пішоходів, так і водіїв.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Міноборони розповіли, як відбуватиметься мобілізація автотранспорту.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: