Skip to content

Назавжди залишиться 30 років: на Донецькому напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Назавжди залишиться 30 років: на Донецькому напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини

Жорстока війна забирає життя хоробрих синів і доньок України, які стали на її захист заради нашого мирного майбутнього. У Фейсбук-сторінці Сучасний Першотравенськ повідомили трагічну новину – на війні загинув воїн Ігор Коробко, – пише «Наше Місто».

Ігор, уродженець і мешканець Першотравенська, здобув середню освіту у Петропавлівській вечірній школі. Після цього він певний час працював на дільниці водовідвідних мереж Першотравенського МЖКП.

У 2022 році, коли Україна зіткнулася з агресією з боку росії, Ігор не залишився осторонь. Він вирушив на захист рідної землі, добровільно приєднавшись до лав Національної гвардії України. Чоловік служив командиром бойової машини у батальйоні “Сила Свободи” бригади швидкого реагування “Рубіж” НГУ.

Він був не лише відважним воїном, але й душевною людиною. Друзі та знайомі згадують Ігоря як веселу, відкриту і товариську людину, він щиро любив своє рідне місто і завжди був готовий прийти на допомогу.

Життя мужнього воїна обірвалося 30 травня, під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

У чоловіка залишилася дружина і сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: Сучасний Першотравенськ.

Нагадаємо, раніше ми писали: від ворожого удару по Одесі загинув 21-річний військовий з Дніпропетровщини Ілля Сирота.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: