Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпрі підвищать зарплату вихователям дитячих садків

У Дніпрі підвищать зарплату вихователям дитячих садків - Наше Місто

Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив про підвищення зарплат для вихователів дитячих садків та їхніх помічників, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на його допис у соцмережах.  

«Попри те, що зараз всі можливі ресурси Дніпра кинуті на системну підготовку до зими (яка, вочевидь, буде вкрай складною та непередбачуваною) місто підвищує зарплату вихователів дитячих садочків та їхніх помічників. Уже з цього місяця. Завдяки муніципальним надбавкам до однієї тисячі гривень», – повідомив Філатов.

Мер визнає, що це може здатися не надто суттєвим, але підкреслює, що “хата має, тим і приймає”.

На найближчій сесії міськради буде виділено близько 35 мільйонів гривень на фінансування цих надбавок.

Далі розмір доплати буде залежати від освітньо-кваліфікаційного рівня, досвіду роботи та кваліфікаційної категорії вихователя. Минулого року мерія вже впровадила одні з найвищих надбавок для вихователів серед інших українських міст.

Борис Філатов наголосив, що попри всі виклики війни, місто не може ігнорувати потреби тих, хто піклується про найменших дніпрян.

Ця ініціатива, яка йде суто від територіальної громади, демонструє єднання дніпрян перед обличчям спільних викликів. Навіть у складні часи місто знаходить ресурси для підтримки своїх жителів, зокрема найменших.

Читайте також: Пришкільні табори у Дніпрі запрацювали після чотирирічної перерви.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: