Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі на колінах провели в останню путь відомого громадського діяча Дениса Капітурова

У Дніпрі на колінах провели в останню путь відомого громадського діяча Дениса Капітурова

На жаль, жорстока війна забирає кращих синів і доньок України. Так, стало відомо, що обірвалося життя захисника Дениса Капітурова з Дніпра. Він майже два тижні, весь в опіках, боровся за життя після отримання поранень, – пише «Наше Місто».

Війна забрала життя ще одного дніпрянина – Дениса Капітурова. Відомий громадський діяч помер у лікарні 3 червня 2024 року. Він 12 днів боровся за життя. Сьогодні з ним попрощалися у сквері Героїв.

У цивільному житті Денис Капітуров режисував кліпи, займався організацією патріотичних фестивалів, зніманням рекламних роликів та мріяв про кіно. У Дніпрі багато хто знав Дениса як «Білого», а фронтові товариші – як «Фламінго», розповідають друзі воїна.

Побратим полеглого, військовослужбовець Володимир, розповідає, що воював з Денисом з самого початку, з 2022 року. Чоловік згадує полеглого як цілеспрямовану людину. Каже, що вчив Дениса вдосконалюватися у військовій службі. Навіть на фронті чоловік обожнював знімати. Як згадує побратим, Денис завжди просив його були особистим оператором, аби зафільмувати цікаві моменти служби.

«Він завжди був веселий, були й нервові моменти, але він їх сприймав стійко. Сміливий хлопець. Завжди робив усе, що потрібно робити, навіть якщо там рука боліла, чи щось ще. Завжди хлопців підтримував, він був дуже комунікативною людиною», – каже ще один побратим полеглого, Артем.

Дружина загиблого каже, що Денис був, наче клей, який склеював разом людей.

«Він був як клей, який склеював найрізноманітніших людей задля якоїсь світлої цілі. Сподіваюсь, що всесвіт його забрав, тому що йому знадобилися його уміння там по врятуванню всесвіту і він став там потрібнішим, інакше це неймовірна жорстокість з його боку…Він загинув захищаючи нас! Загинув за свою віру і принципи! Ніколи не забудемо! Герої не вмирають», – каже дружина полеглого, Катерина.

Вічна пам’ять і слава Герою.

Нагадаємо, раніше ми писали, що від ворожого удару по Одесі загинув 21-річний військовий з Дніпропетровщини, старший матрос Ілля Сирота.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: