Skip to content

Комфортні оселі з сучасним ремонтом: у Дніпрі 202 родини з Маріуполя отримали нове житло

Комфортні оселі з сучасним ремонтом: у Дніпрі 202 родини з Маріуполя отримали нове житло

Переселенці з Маріуполя, які втратили свої домівки через війну, отримають нові кімнати, де зможуть комфортно жити родинами. На них чекають сучасні коридори, кухні, санвузли та обладнані дитячі кімнати. Деталі дізнавалися журналісти ДніпроTV, – пише «Наше Місто».

У Дніпрі протягом 8 місяців тривав ремонт у гуртожитку ДНУ ім. О. Гончара. Все для того, аби створили комфортні умови проживання для переселенців з Маріуполя. Наразі ремонт вже майже завершився, тож через декілька тижнів 202 родини заселяться у нову домівку.

Заселятися родини будуть у 10-поверховий гуртожиток. За словами ректор ДНУ ім. О. Гончара Сергія Оковитого, 9 поверхів буде надано мешканцям Маріуполя, які на жаль втратили житло. А один поверх за договором закріплений університетом.

«Цей договір оренди за законом він діє до кінця війни плюс один рік. Тобто чекаємо перемогу, чекаємо коли відбудують помешкання нашим співвітчизникам, які втратили житло», – каже ректор.

Торік у Дніпрі вже давали нове житло для маріупольців. Це надихнуло міжнародних партнерів та уряд Франції.

«Цей проєкт, по-перше, глобальний, тому що мер Маріуполя в багатьох куточка України знайшов будівлі які були у досить складному стані, які завдяки цьому проєкту вдалося капітально відремонтувати», – каже Фредерік Руссо, представник посольства Франції в Україні.

За словами заступника голови Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Стівена Роджерса, на переселенців чекають оновлені квартири-студії, де на кожному поверсі є туалети, кухні та на окремих – дитячі кімнати.

Окрім того, як повідомляє міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, у будівлі також будуть створені коворкінги, де діти можуть займатися навчанням, спортивні зони та релокований медичний заклад.

«Оцю прилеглу територію нам подарувало місто Дніпро, це міський голова міста Дніпра Борис Філатов, який відповідними комунальними службами створив ось такі умови. Згодом тут з’явиться дитячий майданчик», – каже міський голова Маріуполя.

Загалом у Дніпрі ще 5 подібних об’єктів на стадії ремонту.

Нагадаємо, раніше ми писали: Вовчанськ рівняли із землею цілодобово: що розповідають переселенці з Харківщини, яких евакуювали до Дніпра.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: