Skip to content

ОФІЦІЙНО У Дніпра може зʼявитися ще одне місто-побратим: представники міськради обговорили співпрацю з норвезьким Драмменом

У Дніпра може зʼявитися ще одне місто-побратим - Наше Місто

Місто Дніпро налагоджує партнерські стосунки з норвезьким містом Драммен. Це рішення стало результатом навчального візиту делегації Асоціації міст України до Норвегії у квітні, до складу якої входили й представники дніпровської мерії, пише «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Онлайн-зустріч мерів

Секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара провів онлайн-зустріч з мером Драммена Хʼєлем Арне Хермансеном, іншими представниками муніципалітету та учасниками від Асоціації норвезьких міст та Асоціації міст України.

Презентація міст

Під час зустрічі сторони презентували свої міста. Олександр Санжара розповів про життя Дніпра в умовах війни, про щоденні виклики та науково-технічний потенціал міста.

Дніпро – східний форпост України

«З 2014 року Дніпро є східним форпостом та новою домівкою для десятків тисяч внутрішньо переміщених осіб. Дніпровська міська рада, її виконавчі органи, комунальні підприємства, установи та заклади допомагають Збройним Силам України, постраждалим від ракетних обстрілів, вимушеним переселенцям, усім, хто потребує допомоги», – підкреслив секретар міської ради Дніпра.

Досвід Драммена

Представники Драммена поділилися досвідом роботи муніципальної системи, її завданнями, новими будівництвами у місті тощо.

Обговорення співпраці

Наприкінці зустрічі учасники обговорили потенційні сфери співпраці, кроки її реалізації та очікування від цього партнерства.

У Дніпра може зʼявитися ще одне місто-побратим - Наше Місто

Проект угоди

За результатами зустрічі розпочато процес обговорення проєкту угоди про співпрацю між Дніпром та Драмменом, яку міста планують укласти найближчим часом.

Міста-побратими Дніпра

Нагадаємо, що за час повномасштабного вторгнення рф в Україну у Дніпра вже зʼявилося шість міст-побратимів: Осака, Гельсінкі, Амарилло, Гранд-Рапідс, Кельн та Острава.

Ця співпраця стане ще одним кроком на шляху до відбудови та розвитку Дніпра після війни.

Читайте також: У КП «Дніпроводоканал» зробили важливу заяву щодо лічильників.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: