Skip to content

У Дніпрі для учнів училища провели екскурсію до котельні КП «Теплоенерго» в рамах співпраці із закладами освіти

У Дніпрі для учнів училища провели екскурсію до котельні КП «Теплоенерго» в рамах співпраці із закладами освіти

Інвестиції в знання – запорука процвітання. Поєднання теоретичних знань з практичними навичками – дуже важливо. Саме тому співпраця навчальних закладів з роботодавцями стає дедалі актуальнішою.У Дніпрі в рамах співпраці із закладами освіти учням училища провели екскурсію до котельні КП «Теплоенерго», – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Заклади професійно-технічної освіти міста активно співпрацюють з різними підприємствами, зокрема й комунальними. Це дає змогу не лише покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів, але й готувати фахівців, які відповідають сучасним потребам ринку праці.

Перед початком екскурсії учням провели інструктаж щодо охорони праці.

У Дніпрі для учнів училища провели екскурсію до котельні КП «Теплоенерго» в рамах співпраці із закладами освіти

Учням розповіли, як працюють котли, насоси, контрольно-вимірювальні прилади, показали, як виглядає пом’якшувач води, і пояснили систему її фільтрації. Їм також розповіли про елементи внутрішньобудинкової системи, такі як елеваторний вузол, комунікації та радіатори опалення. Крім того, майстер пояснив, як діяти у позаштатних ситуаціях, наприклад, під час блекауту.

«Це важливо знати учням, які здобувають освіту в цьому напрямі. Від самого початку вони мають розуміти чим професія, яку вони здобувають, може бути цікавою, яку роботу виконуватимуть вже як робітники. Після позитивного досвіду проведення торік екскурсії у котельні для учнів училища — вирішили повторити. Підприємство зацікавлене у такій співпраці з училищем, аби потім брати молодих фахівців на роботу. Також розглядається можливість проведення навчальної практики для студентів на базі нашого підприємства», — розповіла помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна.

Майстер виробничого навчання Дніпровського вищого професійного училища будівництва Сергій Охім зазначив: «Продовжуємо співпрацювати з комунальним підприємство «Теплоенерго», організовуючи екскурсії для наших учнів у котельні. Сьогодні був черговий такий захід. Це були учні першого курсу за спеціальністю «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У Дніпрі для учнів училища провели екскурсію до котельні КП «Теплоенерго» в рамах співпраці із закладами освіти

У майбутньому вони зможуть працювати із системами водопостачання, водовідведення, опалення. Для учнів така екскурсія вкрай важлива, оскільки безпосередньо на місці вони бачать як обладнання тут улаштовано, як проходять гідравлічні випробування, працює запірна арматура тощо. Тобто учні змогли побачити устаткування не лише в наших майстернях, а безпосередньо там, де воно працює. Вдячні за таку корисну співпрацю».

Один із учасників екскурсії — Тимур Белим. Хлопець планує працювати за спеціальністю.

«Працівники, майстри котельні цікаво, а головне зрозуміло розповідали про тутешнє обладнання, як воно працює, яке його призначення, функції. Теоретичні знання в училищі закріпилися завдяки почутому під час екскурсії. Дійсно, гарна справа такі заходи», — поділився Тимур.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі діти з порушеннями психічного та фізичного розвитку безкоштовно отримують допомогу від міста.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: