Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Цариця квітів: у Дніпрі масово квітнуть найрізноманітніші троянди

Цариця квітів: у Дніпрі масово квітнуть найрізноманітніші троянди

Цьогоріч місто Дніпро вражає жителів та гостей мальовничою природою, серед якої й неймовірна краса троянд. У парках, скверах, на клумбах біля будинків та на набережних розквітли тисячі різноманітних троянд, створюючи справжнє море кольорів. Фотограф «нашого Міста» створив унікальні світлини цього яскравого дива.

У Дніпрі знову розпочався справжній квітковий бум. Від класичних білих, червоних та рожевих троянд до екзотичних помаранчевих та навіть різнокольорових. Як до прикладу, Purple Splash – троянда, що заворожує грою кольорів та фактур. Її винно-пурпурові пелюстки, немов оксамит, сяють на тлі глянцевої зеленої зелені. Кожна квітка – неповторний витвір мистецтва, адже білі штрихи, що розбавляють основний колір, ніколи не повторюються.

Деякі пелюстки троянди Перпл Сплеш ніби омиті білим, на інших сяють широкі мазки, що підкреслюють глибину пурпуру, а на третіх ледь помітні білі цятки. Ця динамічна комбінація чорнильного, пурпурного, який з часом перетікає в темно-рожевий, та білого створює незабутній візуальний ефект. Білий колір немов підкреслює насиченість пурпуру, роблячи його ще більш виразним.

Місто буквально потопає в ароматі та пишноті цих чудових квітів. Також вулиці міста заполонили класичні червоні, рожеві та білі троянди, які вже стали символом Дніпра. Ці чудові квіти не лише додають місту неповторного шарму та краси, але й привертають увагу туристів та місцевих жителів, даруючи їм приємні емоції та естетичне задоволення.

Дніпряни активно роблять фото на фоні цієї квіткової краси, зберігаючи моменти весняного цвітіння та ділячись ними у соціальних мережах. Ці світлини стають справжніми візитівками міста, які поширюються далеко за його межі, приваблюючи людей з різних міст та країн.

Фото: Валерій Кравченко.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Дніпрі розквітла екзотична красуня Катальпа бігнонієвидна.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро, Фотогалерея

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: