Skip to content

Назавжди залишиться 27 років: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам’янського

Назавжди залишиться 27 років: на Донецькому напрямку загинув Герой з Кам'янського

Війна забирає найкращих – захисників та захисниць, які боронять нашу країну та борються за її мирне майбутнє. Міський голова Кам’янського повідомив трагічну новину – на війні загинув 27-річний солдат Максим Будицький, – пише «Наше Місто».

Максим народився у тодішньому Дніпродзержинську. Після завершення школи він пішов навчатися до Дніпровського державного технічного університету. У 2018 році закінчив навчання у виші. Після цього тривалий час працював у компанії «Дніпробудбізнес».

Проте мирне життя закінчилося, коли розпочалася широкомасштабна війна. З липня 2022 року Максим Будицький перебував на контракті у Збройних Силах України.

18 травня чоловік прийняв свій останній бій поблизу Кліщіївки, що на Донеччині. Максим до останнього захищав нашу землю від загарбників.

У нього залишилися дружина, донька, батьки та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою.

Фото: телеграм-канал Андрія Білоусова.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Харківському напрямку загинув Герой з Дніпропетровщини Валерій Дашівець. Він повернувся додому на щиті.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: