Знаменитий спортсмен-пауерліфтер Сергій Карнаухов познайомився з майбутньою майбутньою дружиною Аліною на Донеччині. Сергій на той час воював у 93 окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». А Аліна займалася волонтерством. Коли Сергій загинув, його дружина прийняла рішення піти служити в ту ж 93 ОМБР. Про це повідомляє «Наше місто».
Їхнє знайомство було знаковим і доленосним. Кохання виникло буквально з першого погляду.
– Із Сергієм познайомилася на Донеччині, – розповідає Аліна Карнаухова. – Я волонтерила, а він – воював. У нього дуже непростий характер. Він був абсолютно безкомпромісною людиною. Але саме це й приваблювало. Сміливий, сильний, мужній. У минулому чемпіон світу з пауерліфтингу. Найцінніше, що свої принципи він відстоював на фронті, те, що загинув за них. За Україну. Це найчесніша позиція.
27 травня 2022 року в Харківській області командир відділення розвідки Сергій Карнаухов загинув.
Цей фатальний день Аліна описала на своїй фб-сторінці так:
«Ранок 6.58 – дзвінок, на який я дуже чекаю. Такий короткий і такий потрібний.
– Доброго ранку кохана!
Я дихаю, кожен раз після твого дзвінка. Я дихаю, живу, мрію про наступне і мрію про нашу зустріч.
9.18 – знову твій голос, теплий і такий, що немов зігріває своїми обіймами. Такий короткий дзвінок, твій останній дзвінок…
Люблю тебе мій рідний, хочу до тебе…
Я не відчувала, що цей день стане страшним. Пишу, як зазвичай смс. Де-небудь обов’язково буде мережа, обов’язково я побачу відповідь. Після бою, коли буде хвилина…
17.04 – дзвінок… я тримаю телефон, бачу екран і серце моє стискається від всепоглинаючого страху. Я дружина військового, я знаю, чому телефонують командири… Ще дві хвилини надії і прірва…
Смерть це про інших, смерть, не про нас. Я просто хочу до нього».
Після загибелі чоловіка Аліна вирішила піти служити в ту саму 93 ОМБР.
– Війна забрала в мене найдорожче в житті й у мене немає страху за своє життя, – зазначає Аліна Карнаухова. – Це не означає, що я спеціально шукаю смерті, але ховатися за чиїмось спинами не буду. Звісно, в учебці бувало важко. У мене ще й проблеми зі спиною. А тут кулемет – 7,5 кілограмів плюс боєкомплект. Усього – 10 кг. Бронік мій легкий, але теж п’ять кілограмчиків потягне. Тож загалом вантаж нормальний. Але я все роблю на характері. Коли в тебе є сила волі й бажання, фізичний біль не головне.
Раніше ми писали чи будуть в Україні проводити демобілізацію.
Фото з відкритих джерел