Skip to content

Останній дзвоник 2024: коли його проведуть в Україні

Ксенія Куземко

Останній дзвоник 2024: коли буде

З початком повномасштабної агресії рф освітня система України змушена була адаптуватися до нових реалій. У деяких школах, через бойові дії, навчання перейшло в онлайн-формат. Згідно з розпорядженням Міністерства освіти і науки, школам надано право самостійно визначати дати канікул, залежно від ситуації в конкретному регіоні. Коли планується останній дзвоник 2024 в більшості навчальних закладів – читайте в матеріалі «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Навчальний рік в Україні, який розпочався 1 вересня 2023 року, триватиме до 28 червня 2024 року. За словами Міністерства освіти та науки, остаточна дата завершення навчання може бути зміщена на місцях залежно від рівня освітніх втрат, але загалом свято останнього дзвоника планують провести раніше, ніж минулого року.

Цього року останній дзвоник для більшості шкіл України пролунає 31 травня, хоча навчальний рік завершився трохи пізніше, ніж зазвичай – 28 червня. Це пов’язано з необхідністю провести атестацію, компенсувати пропущені через обстріли заняття та інші освітні заходи.

В деяких містах, де навчальний процес був суттєво порушений через воєнні дії, такі заняття можуть бути перенесені на серпень.

Фото з відкритих джерел

Раніше ми писали, як у Дніпрі працює Лівобережне управління соціального захисту населення.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: