Skip to content

У ДТЕК Дніпровські електромережі зробили важливу заяву щодо відключення світла в АНД районі 17 травня

Масштабне відключення світла в АНД районі 17 травня - Наше Місто

17 травня, ДТЕК Дніпровські електромережі проводитимуть ремонт електрообладнання в АНД районі Дніпра. Для безпечного проведення робіт з 10:00 до 19:00 буде обмежено постачання електроенергії для мешканців цього району, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на Фейсбук-сторінку компанії.

Це продовження масштабної реконструкції на одній з високовольтних підстанцій. В рамках проекту монтується сучасний потужний трансформатор та нове обладнання.

Завдяки цим роботам понад 13 тисяч родин у цьому районі отримуватимуть більш якісне та надійне постачання електроенергії.

Справна та надійна енергосистема – це запорука стійкості нашої країни та обороноздатності. Такі роботи є вкрай важливими, особливо в умовах війни в Україні.

ДТЕК Дніпровські електромережі розуміють незручності, які можуть виникнути у зв’язку з відключенням світла, дякують за розуміння та просять вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 17 травня діють графіки відключення світла: як перевірити свою чергу. Читайте також, де у Дніпрі 17 травня перебої з водопостачанням через вимкнення електроенергії.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: