Skip to content

У Дніпрі показали японську техніку, яка буде задіяна для переробки відходів руйнації та будівельних

У Дніпрі показали японську техніку - Наше Місто

У рамках чергування по місту директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Олег Семенко відвідав комплекс раціонального використання та зберігання побутових відходів «Правобережний» у Дніпрі – один із найсучасніших полігонів в регіоні. Тут зберігають тверді побутові відходи у спеціальних котлованах, дно та стінки яких ізольовані гідроізоляційними матеріалами. Це виключає забруднення ґрунту та ґрунтових вод, повідомляє «Наше Місто».

Приймання відходів здійснюється виключно на договірних засадах, з обліком надходжень відходів через вагову станцію, в’їзний контроль, з оформленням відповідної довідки о відходах (талона), по фактичному тоннажу, при дотримані показників якості надання послуг. Ведеться окремий облік прийнятих твердих побутових відходів, промислових інертних та будівельних відходів (IV класу небезпеки), при постійному радіометричному контролі спецавтотранспорту.

У галузі поводження з відходами міськрадою продовжено та розвинуто взаємодію з Японською державною агенцією міжнародного співробітництва (JICA), що має на меті подальше практичне втілення, зокрема, з надання технічної допомоги містам, що зазнали руйнувань внаслідок бойових дій.

У Дніпрі показали японську техніку - Наше Місто

«Японія продовжує поставляти техніку в Україну. У крайній раз були завезені два великих фронтальних колісних навантажувачі, які будуть працювати на ділянки по переробці відходів руйнації та будівельних відходів, які привозять на полігон. Скоро ми очікуємо постачання сита, а далі будуть поставлені дві дробарки. На полігоні є окрема виділена ділянка, яка знаходиться на межі першим і другим пусковим комплексом, на якій і зберігаються зараз ці відходи»,- говорить директор КП «ЕКО Дніпро» Едуард Мєшковський.

У Дніпрі показали японську техніку - Наше Місто

Незважаючи на збільшення об’ємів сміття у весняний період, вивезення в місті триває належним чином, без перебоїв, за графіком. Наразі великою проблемою залишається брак кадрів.

У Дніпрі показали японську техніку - Наше Місто

«Зараз, у весняний період, суттєво збільшились об’єми сміття від 1500 т – це мінімум, який завозиться за добу. Полігон працює кожен день. Хлопці працюють на важкій техніці, це дуже фахові люди і вони дуже затребувані в Збройних силах України, тому основна проблема – це брак кадрів. Але полігон працює, до того ж надійшло підсилення – японська техніка»,- поділився Олег Семенко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі прибрали велике стихійне звалище на ж/м Тополь 2.

Категорія: Війна, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: