Skip to content

Чоловік помер у будівлі ТЦК у Кривому Розі: матір розповіла нові подробиці інциденту

Чоловік помер у будівлі ТЦК у Кривому Розі: матір розповіла нові подробиці

44-річний Артем Зайцев помер 5 травня під час перебування у Криворізькому ТЦК. Військові запевняють, що причиною смерті став епілептичний приступ, проте родина загиблого цій версії не вірить. Журналісти ДніпроTV спитали у матері загиблого про подробиці цього трагічного інциденту, – пише «Наше Місто».

Мати загиблого Тетяна Зайцева розповіла, що її син ніколи не скаржився на своє здоров’я: ні на серце, ні на епілепсію. У нього була одна єдина проблема – із зором. Окрім того, жінка була останньою з родичів, хто бачив Артема живим. У ТЦК чоловік перебував з 4 травня.

«Вони вломилися. І він, як законослухняний громадянин, впустив їх. На його слова, що у нього тут документи, як би, по прописці, вони відповіли: “Збирайтеся, ми вас відвеземо за документами і привеземо туди, звідки взяли”. Через телефон він не міг зв’язатися. Ось вони його й увезли і тримали до ранку, поки він не зв’язався зі мною за телефоном і не попросив привезти документи. Ми зібрали документи і поїхали. Я ще й запитала: “Що тобі ще привезти? Ти голодний, вас годують, чи як?” Він відповів: “Нічого не треба, привезіть їм лише сигарет і пляшку води”, – розповіла Тетяна.

Родина загиблого чоловіка не розуміла, чому його направили саме в Саксаганський ТЦК, адже він був прописаний в іншому районі. Їхні сумніви посилилися після побаченого на місці події. Жінку почав тривожити стан Артема.

«У нього губи кровавого кольору, і вони в два-три рази більші. І він уже не може говорити. Здається, що у нього немає зубів. Я питаю що з ним, а він відповідає, що все нормально. І тут за його спиною чути: «Ви хочете сказати, що ми його били?» Кажу, ну я не знаю, ну ви подивіться на нього. Ну вони з такою ухмилкою, ніби вони взагалі тут ні при чому. Він нас обійняв і пішов. Це останній раз, як обняла сина. Я не думала, що більше його не побачу живим», – зі сльозами за очах згадує мати загиблого.

Чоловік помер у будівлі ТЦК у Кривому Розі: матір розповіла нові подробиці

У той же день чоловік загинув. Дніпропетровський обласний ТЦК та СП повідомили, що здоров’я військовозобов’язаного різко погіршилося, супроводжуючись ознаками епілептичного нападу. За їхніми словами, швидку медичну допомогу викликали негайно, а до її прибуття йому надавали домедичну допомогу. Поліцейські, які прибули на місце події, констатували біологічну смерть без ознак фізичного впливу.

Родина звернулася до поліції. Спеціальна прокуратура розпочала розслідування можливого перевищення службових повноважень співробітниками Саксаганського ТЦК. Справою також займаються слідчі ДБР. Тепер родина чекає на проведення незалежної експертизи.

Нагадаємо, раніше ми писали: У Міноборони розповіли, як відбуватиметься мобілізація автотранспорту.

Читайте також: Мобілізація в Україні: що зміниться після набуття чинності нового закону.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: