Skip to content

Важка ситуація для траси Костянтинівка-Покровськ: чи є загроза Дніпру і області

Важка ситуація для траси Костянтинівка-Покровськ: чи є загроза Дніпру і області - Наше Місто

Російські військові з Очеретиного намагаються йти у бік магістралі Покровськ-Костянтинівка. Водночас українські військові змогли відбити деякі позиції в армії РФ. Як повідомив військовий льотчик-інструктор, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан, Дніпропетровщині у цей момент нічого не загрожує. Тими силами і засобами, які зараз є у росіян, виконати якісь дії неможливо. Про це він розповів в ефірі ДніпроТВ, пише «Наше місто».

«До Дніпропетровської області, як мінімум, півсотні кілометрів. Для росіян це занадто велика відстань. Там ще кілька ліній оборони є, рубежі особливо в районі Добропілля, які були відбудовані в 2014-2015 роках», — пояснює військовий льотчик-інструктор, полковник ЗСУ у запасі.

Також Світан зазначив, що тяжке становище у наших сил у двох локаціях.

«росіяни давлять на Часів Яр і район Очеретиного. З-під Очеретиного намагаються рухатися в напрямку траси Покровськ-Костянтинівка для того, щоб потім вийти на оперативний простір і спробувати вийти на Покровськ і Костянтинівку. На даний момент ці рухи призупинені тим обсягом боєприпасів, які нам були передані в першій партії американської допомоги. Але бракує боєприпасів і особового складу по всіх напрямках», – сказав він.

Також Роман Світан додав, на всіх інших ділянках фронту позиційні бої. росіяни за останню добу посилили тиск на Куп’янському напрямку, намагаються в останній день вийти на кордон Луганської області, але дедлайн путіна вони не виконали.

Раніше ми писали, на війні загинув звільнений з полону Герой на псевдо «Грінка», який тримав оборону Азовсталі.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: