Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпро приїхали трамвайні вагони з німецького Лейпцига

Супрун Юлія

Трамваї з Лейпцига

У середу, 8 травня, у Дніпрі з сьомої ранку вивантажують трамвайні вагони, які приїхали з Німеччини. Вони модернізовані та енергоефективні. Очікується, що таке оновлення парку підсилить роботу міського електротранспорту. За розвантаженням слідкував кореспондент “Нашого міста”.

трамваи з Лейпцига

Все відбувається на території трамвайного депо. Тут усі на ногах з самого ранку. Кожний вагон важить 18 тон, тому їхнє розвантаження – робота трудомістка. 

Трамваї з Лейпцига

Сьогодні ми отримали першу партію трамваїв з німецького міста Лейпциг – сім вагонів. Це частина великої партії з 26 вагонів, яку ми отримуємо частинами. Це перша така партія з початку війни. Ще 10 вагонів очікуємо наприкінці травня та на початку червня, – каже Володимир Кобець, директор КП “Дніпровський електротранспорт”

Трамваї з Лейпцига

Ці вагони були в експлуатації у Лейпцига, але вони в дуже гарному стані. КП «Дніпровський електротранспорт» вже має досвід адаптації таких вагонів під вітчизняну колію. 

Трамваї з Лейпцига

Під час ремонтів у Лейпцигу на кожному з цих вагонів змінили системи керування. При експлуатації на лінії вони споживають на 30 % менше електроенергії і в роботі вони показують себе дуже добре. У Дніпрі вже працюють 50 таких вагонів і ми бачимо, що ці трамваї прослужать ще довгі роки, – каже провідний фахівець КП “Дніпровський електротранспорт” Нікіта Керенцев. 

Після вивантаження буде проведена адаптація трамвайних вагонів під нашу колію, потім проведуть технічне обслуговування і перші вагони вийдуть на маршрути наприкінці літа. 

Трамваї з Лейпцига

Фото: Валерій Кравченко

Ми ще не визначили, на яких маршрутах працюватимуть ці трамваї. Ми завжди прислухаємось до думки наших пасажирів, – додає Нікіта Керенцев.

За досвідом попередніх партій таких вагонів, які Дніпро отримував ще до війни, ці трамваї працюють на найзавантаженіших маршрутах.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі пасажирів возить найбільша в Україні кількість модифікацій трамваїв.

Категорія: Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: