Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі з’явиться культурна локація: хто є автором ідеї

7 травня під час фестивалю «Дніпро Арт Стейдж Фест» відбулася презентація проєктів юних архітекторів та дизайнерів “Сучасний артпростір – виклики сьогодення”. Про це «Нашому місту» повідомила кураторка проєкту Яна Захарова-Куницька.

У воркшопі взяли участь три команди. Їх учасники представили свої проєкти щодо перетворення простору на Крутогірному узвозі, 9, де знаходиться «Дніпро Арт Стейдж». Переможцем журі обрало команду під назвою  «42». До неї входять Таісія Кожанова, Марія Гонтова, Олеся Бондаренко, Наталія Терещенко та Орина Саєнко. Ця команда отримала приз у 5 тисяч гривень.

Проєкти оцінювало проефсійне журі, – розповіла «Нашому місту» Яна Захарова-Куницька. – Всім учасникам було видане технічне завдання створити мультидисциплінарний простір. До нього входить зал для видовищ – вистав, концертів, поетичних читань. Ще є виставковий простір. Також всі три команди задіяли сквер, який розташований перед будівлею. Завдяки фестивалю ми отримали чимало цікавих ідей. Трансформація простору відбудеться після того, як на це з’являться гроші. У будь-якому випадку добре те, що фестиваль та воркшоп дали нам розуміння того, як це може бути.

Тим часом, фестиваль триває до кінця травня. Подивитись на те, як осучаснюється простір, у якому раніше був Телетеатр, можна з 10.00 до 18.00.

Фото з архіву Яни Захарової-Куницької.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі відбудеться фестиваль «Дніпро Арт Стейдж».

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: