Skip to content

У Дніпрі з 8 травня вносяться зміни у роботу електротранспорту

У Дніпрі з 8 травня вносяться зміни у роботу електротранспорту - Наше Місто

Від сьогодні у Дніпрі зміниться робота електротранспорту. Це пов’язано з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики, – пише «Наше Місто» з посиланням на Департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання «Обленерго» з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%.

У департаменті також повідомляють, що у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху трамваїв і тролейбусів, або припинення руху за маршрутами.

Загалом з 18:00 увесь електротранспорт буде переведено на оперативний режим роботи. У зв’язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено роботу автобусів.

«Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів, просимо всіх мешканців міста у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії», – йдеться у повідомленні департаменту.

Фото: Володимир Федорищев.

Нагадаємо, раніше ми писали: Важлива заява Укренерго: в Україні можливі віялові відключення електроенергії.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: