Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі зіграють симфонію, рукопис якої потрапив до списку спадщини ЮНЕСКО

У Дніпрі зіграють симфонію, рукопис якої потрапив до списку спадщини ЮНЕСКО - Наше Місто

У Дніпрі зіграють унікальний симфонічний концерт. Вже 10 травня містяни зможуть побачити та почути те, що можливе лише у стінках дніпропетровської філармонії: музику, яка викликає сльози та захват, – пише «Наше Місто».

Рукопис симфонії потрапив до списку UNESCO «Пам’ять світу» Це список визначних об’єктів культурної спадщини світового значення. Є ще один цікавий факт. Прокляття дев’ятої симфонії — забобон, який полягає в тому, що починаючи з Бетховена, будь-який композитор, який написав 9-ту симфонію, вмирає незабаром після цього.

«Виконання дев’ятої симфонії Бетховена – це завжди велика подія в культурному житті міста. Її не часто виконують, оскільки масштаби – колосальні. Масштаби у часі: вона величезна, становить 74 хвилини. Також масштаби у кількості виконавців. А також, перш за все, в ідеї – це звернення до людства», – каже Тетяна Трофименко, музикознавець Дніпропетровської філармонії ім. Л.Когана.

Вона також додає, що на сцені виступатимуть чотири солісти з чотирма різними тембрами голосу: бас, тенор, сопрано та меццо-сопрано.

Це без перебільшення унікальна подія для музичного світу Дніпра та і усієї країни. Окрім того, у філармонії зазначають, що з початком повномасштабного вторгнення люди стали відвідувати концерти ще частіше. Когось це просто заспокоює. А ще тут наголошують – під час Другої світової жодна бомба не пошкодила будівлю філармонії.

Нагадаємо, раніше ми писали: Як виглядав житловий масив Перемога у Дніпрі понад півстоліття тому.

Читайте також: Дніпровський письменник презентував книгу про захисників Маріуполя.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Унікальний Дніпро

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: