![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/kushtuiemo_pasky_atb_varus_silpo_khto_peremih-2-1034x662.jpg)
Напередодні Великодня журналісти “Нашого Міста” з дніпровським блогером Давідом Пранком вирішили продегустувати пасочки з трьох популярних супермаркетів Дніпра. Яка виявилась найсмачніша – додивіться відео до кінця, аби дізнатися!
Для дегустації ми обрали три найпопулярніші мережі у Дніпрі – “АТБ”, “Варус” та “Сільпо”.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-25-46-993x662.jpg)
Паска з цукатами з “АТБ” – 76 грн
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-25-19-993x662.jpg)
Паска класична з “Варусу” – 52 грн
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-25-34-993x662.jpg)
Паска з шоколадом з “Сільпо” – 99 грн
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-28-25-993x662.jpg)
Звичайно, смакові особливості – це суб’єктивна думка. Але у кожного з нас є уявлення про класичну паску. В даному випадку, перші дві нас відверто розчарували. Адже вони були досить сухі та погано різались.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-26-31-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-26-08-993x662.jpg)
А от найкращою виявилась пасочка №3 з “Сільпо”, бо вона дуже добюре різалась, глазур не відпадала. Але за рахунок шоколаду, ця паска більш схожа на кекс чи якусь випічку, ніж традиційну великодню випічку.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-28-39-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-28-12-993x662.jpg)
Нагадаємо, що дніпровський блогер Давид Пранк збирає на автівку для 93 бригади. Долучитись до збору можна тут:
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-03_11-26-46-993x662.jpg)
Фото Валерій Кравченко
Категорія: Афіша, Відео, Новини Дніпра
Позначки: Афіша Дніпра, Головне, Дніпро, Новини Дніпра