Skip to content

У котельнях Дніпра встановлюють генератори, які передала Японія

У котельнях Дніпра встановлюють генератори, які передала Японія

Дніпро отримав від Японії 168 дизельних генераторів. Наразі КП «Теплоенерго» проводить їх монтаж. 14 генераторів вже змонтовані, 16 – у процесі, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Дніпро демонструє успішний приклад міжнародного муніципального співробітництва. У рамках підписаної грантової угоди між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), Комунальне підприємство «Теплоенерго» вже отримало три партії технічної допомоги від Японії, які складаються з 168 дизельних електростанцій з потужністю від 10 до 400 кВт та екскаватор-навантажувача.

Було розпочато процес встановлення генераторів, які надійшли взимку. Готується обладнання та бетонні майданчики. Вибір котельні залежить від потужності отриманого агрегату, самої котельні, кількості споживачів, соціального значення об’єктів.

На цій котельні генератор уже встановлений.

«Для цього ми підготували спеціальний майданчик та обладнання під нього. Процес встановлення у нас зайняв тиждень. Генератор працює дуже тихо, має потужність 40 кВт і цього достатньо, аби під час надзвичайної ситуації опалювати 10 будинків, які ми обслуговуємо», – розповів майстер КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Вʼячеслав Білик.

Ще на одному з обʼєктів майданчик зараз готують, аби найближчими днями встановити генератор і тут.

«Зараз дуже активно працюємо над встановленням електроустановок. Адже бачимо, що ворог не полишає задуму зруйнувати енергосистему України. На 14 обʼєктах вже завершено роботи по встановленню генератора, на 16 — ще тривають. Бетонують  майданчики, прокладають електромережі. В опалювальний сезон, у випадку відключення електроенергії це дасть можливість котельням працювати на альтернативних джерелах живлення. А перепідключення до такого джерела дозволить звести до мінімуму перерви у наданні послуг централізованого опалення, зменшити ризик розмерзання системи»,- резюмував заступник директора КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Володимир Білан.

Таким чином завдяки постійній співпраці керівництва Дніпра з міжнародними партнерами у Дніпрі зміцнюється теплоенергетичний комплекс на випадок ймовірних надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Борис Філатов розповів, яку техніку Дніпро безоплатно отримає від народу Японії.

Читайте також: В Японії мер Дніпра отримав відзнаку за розвиток україно-японських відносин.

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: